• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

''Aşk'', Aşık Olmak...Peki kaç kez?

Kimi diyor bir kaç kez aşık oldum. Kimi diyor ben aşık olursam bir kere olurum.
Aşk diğer bir deyimle aşık olmak, insan hayatı boyunca kaç kez aşık olabilir?

İnsan çok kez Aşık olur ama içinde unutulmayan yada ağır basan illaki bir tane vardır ben hayatım boyunca 3 defa aşık oldum diğerleri hoşlanmadır.Bazılarıda kalbini hor kullanıp şıp sevdi aşkı olur :))) gün yağmuru gibi gelir geçer....

ask baska bir duygudur elbette bir kackere oluyor insan bazilari unutulmuyor
her hatirlayista bir burukluk hissediyor insan.

Bence AŞK sadece karşı cinse duyulan bir his değildir.
İnsan her an her şeye aşık olabilir tıpkı benim maviye, denize, atlara, yağmura, özgürlüğe... aşık olduğum gibi
Eğer burada sorulan karşı cinse aşık olmaksa yüreğinde sevgiyi barındırdıkça her zaman aşık olunabilir
Ama bunun boyutuda değişir tabi bi önceki sevgiliye duyulanla bir sonrakine duyulan aşk aynı olmayabilir olamazda zaten
Kimisi hemen unutulabilir kimisi bir ömür geçse, hayatına yeni birileri girse dahi ölüm kapıyı çaldığında bile unutulmaz...
Saygılar

Ne zamandı hatırlamıyorum, bir mağazada görmüştüm saçlarını, arkası dönüktü, elimin ayağımın titrediğini hissettim. Dişlerim kasıldı ben olduğum yerde öylece kalakaldım. Sonra önünü döndü; o değilmiş..Halbuki üstünden kaç sene geçmişti... Aşk kaç kez oluyor bilmiyorum ama biri unutulmaz oluyor. Onun senin için doğru insan olmaması, uyumsuz olmanız falan etkili olmuyor.

Ne zamandı hatırlamıyorum, bir mağazada görmüştüm saçlarını, arkası dönüktü, elimin ayağımın titrediğini hissettim. Dişlerim kasıldı ben olduğum yerde öylece kalakaldım. Sonra önünü döndü; o değilmiş..Halbuki üstünden kaç sene geçmişti... Aşk kaç kez oluyor bilmiyorum ama biri unutulmaz oluyor. Onun senin için doğru insan olmaması, uyumsuz olmanız falan etkili olmuyor.

İşte güzel bir cevap daha :)

Kadim

Aşk ! Aşk ' Aşk....
Nedir bu aşk !!!
Aşkının gözlerinde kaybolmak
İpeksi saçlarını okşamak
Kalbinden Vurulmak
Ama ölmemek
Sevdası için,
YAŞAMAK.....MI ?

Aşk ! Aşk ' Aşk....
Nedir bu aşk !!!