En ilginc Evlilik teklifi

basit yada şatafatlı olmasına gerek yok bence nerde ve ne zaman ne şekilde söylendiği önemlidir.
gözlerime bakıp seninle yaşlanmak istiyorum bir ömür boyunca karım ve çocuğumun annesi olurmusun; demesi heralde hoşuma giderdi...:smile:

bana gre bana okadar sade evlenme teklifini istemesdim asla unutamıcam bi şekilde etsin şatafatlı olsun isterim çünki bence çok önemli o nedenle özel olsun

mrb arkadaşlar ben bir deneme yaptım tam 2 aylık bir ön çalışma ile gerçekleşti
bu sizinlede paylaşmak isterim muhteşem dev bir pankartla kullandım mutlaka izleyin binlerce kişinin emeği oldu herkese teşekkürler.

Yani sevgilinizden nasıl bir evlilik teklifi beklerdiniz??

Ben başlayayım..Bizim evimiz bahçeli ben simlerle arka tarafa bakan çimlerin üstüne yazılan teklif yazısıyla hemen kabul edebilirdim :)

onların mahallesınde ıkı tane camı var o camılerın mınaresıne afiş assam benle evlenırmısın diye kabul edermı sızce¿

iki minare arası 100 metre felan var dusunsene 100 metre ip alcam 100 metrede afiş yok ya kesin kabul eder aslında o dunden rasıda babasının kabul etmesı lazım ıpte afıste babası ıcın aslında:Cachondon:

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
ben çok mütevaziyim yaaaa beni çırağana götürsün ve önümde diz çöksün yeter hehehee