Kadınlar neden süslenir?

ewt çocuklukdan geliyo..makyaj malzemeleri evden bi anda kayboluyo..kızımın odasında buluyorum...bence kadın dediğin temiz ve bakımlı olmalı...

Ben yemek yaparken falan asla süslenmem aksine saçımı başımı toplarım evde hiç süsüm yoktur, dışarıdada çok sade bi makyaj yaparım asla yüzüme fondaten pudra tarzı şeyleri süremem.Kendime süs yapıyorsamda dışarıdaki çevrem yada eşim ailem için değil sırf kendimi memnun etmek için yaparım.

Ben bakımlıyımdır ama asla süslü değil...
Bunu da kendim içim yapıyorum, güzel olan her şeyi severim...

Ben yemek yaparken falan asla süslenmem aksine saçımı başımı toplarım evde hiç süsüm yoktur, dışarıdada çok sade bi makyaj yaparım asla yüzüme fondaten pudra tarzı şeyleri süremem.Kendime süs yapıyorsamda dışarıdaki çevrem yada eşim ailem için değil sırf kendimi memnun etmek için yaparım.

Süs derken abartılı değil. Ben de saçımı topuz yaparım.Çok hafifde makyaj yaparım.
Ben kendime saygı duyduğum için kendime çok iyi bakarım.Başkaları için asla süslenmem.

Nadir istisnalar dışında çoğu kadın/kız kendi için süslenmez. En şık ben olayım ve dikkat çekeyim durumları asıl maksat. Sokağa caddeye çıkın, bunu yürüyüş ve tavırlarından görürsünüz.

Kadınlar

kadınlar için giyinir ,erkekler için soyunur ...
Ben buna katılıyorum..kadınlar arasındaki rekabet hiç bitmez .Kendilerinden iyisini asla çekemezler .
Neyseki bendeki kıskançlık sıfır ...ama süsleniyorum çünkü kadınların kıskanç bakışları hoşuma gidiyor :D