seviLmeyi ßekLemeKmi Daha koLay Kendini Sevdirmekmi ?

elbette beklemek daha kolay kendini sevdirmek o kadarda kolay deil olmayınca olmuyor ne yaparsan yap kendini sevdiremezsen zaten beklemenede gerek yoktur..
eğer kendini sevdirmişsen zaten beklemene gerek kalmamıştır...
ne güselde anlattım bakın he heh....:smile:

bence kendini sevdirmek herşeyden daha kolay beklemek çok zor çünki eğer karşı tarafa kendni ıspatlar kafalarını uyum sağlatırsan zaten herşey sırayla gelir ve istesende istemesende sver ve sevilirsin ama beklemek ümitsizdir gelmeyeceğini bile bile beklemek dahada zordur :((:)redface: :redface: :redface:

[email protected]

Eski Üye
bence kendini sevdirmek herşeyden daha kolay beklemek çok zor çünki eğer karşı tarafa kendni ıspatlar kafalarını uyum sağlatırsan zaten herşey sırayla gelir ve istesende istemesende sver ve sevilirsin ama beklemek ümitsizdir gelmeyeceğini bile bile beklemek dahada zordur :((:)redface: :redface: :redface:

Bencede zor olan beklemek Sedef'in dusuncelerine katiliyorum kendini sevdirdikten sonra zaten sorun yok ama sevmeyen ve gelmeyecegini bildigin birini beklemek anlamsiz...

Bencede zor olan beklemek Sedef'in dusuncelerine katiliyorum kendini sevdirdikten sonra zaten sorun yok ama sevmeyen ve gelmeyecegini bildigin birini beklemek anlamsiz...
isterseniz şöyle bir örnek vereyim beklemek kolaydır çünki beklersen arkadaşlığında,sevgininde,eşinde en iyisine sahip olursun;
ama kendini sevdirmek dersen dürüstce seni sevdiğini nerden bileceksin, boşuna dememişler zaman herşeyin ilacıdır çok doğru bence zamanın olsunki herşeyin iyisine sahip olasın sabırsız olursan da doğru bir karar veremezsin iyi forumlar:smile:

bence bu beklememin zamanla hiç bi alakası yok yani beklemek karşı tarafı beklediğini ümitsizce herşey olumlu çıkacak die bişi yok nerden bileceksinki bi gün senin olacağını ama sen ii olursan herşey ii olur ve elinde sonunda seni sever yeterki sen karşı tarafa karşı onun davraışlarına karşılık ver benim fikrim nilay sanada katılıorum gayet mantıklı yani ama çihese sana katılmıorum beklemek herzaman ümitsizdir ama sevdirmek çok daha kolaydır ...::redface: :redface: :redface:

Bence ikiside kolay ama ikiside boş. Çünkü Beklenen Ya sizin umduğunuz gibi çıkmazsa ve hayal kırıklığına uğrarsanız ?

Kendimizi sevdirdiğimiz kişiye aşık olduk diyelim :) Sonra oda aşık size zaman geçti karşınızdaki kişinin hal ve tavırlarından nefret etmeye başladınız diyelim Ne olcak sonra :) Yeni bi Aşk vakası Belkide Gazetelerde Manşet
Flash flash... " Bir aşık sevdiği tarafından terk edilince intihar etti " Son bu yazıyı okuyanlar Aynen şöle " Vay aptala bak "... dicekler bence hayat kimse için yolundan çıkmaya değmez boşverin evlendiğiniz kişiye bağlı olun yeterli:wink: