• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Güçlü kadın sevilir mi, ürkütür mü?

“Güçlü, ayakları üzerinde durabilen, erkeği yıkıldığında taşıyabilecek bir kadın varsa bunu kullanmak gerek. Güçlü kadını anlamak dinlemek gerek. O güçlü kadının avantajlarını kullanmak gerek. Çünkü artık hayat, erkeğin tek başına kaldıramayacağı kadar ağır ve zor bir şeye dönüştü. Ben güçlü bir kadını seviyorum”
Ezber bozan bu sözler, sanatçı Özcan Deniz’e ait. Bizim bildiğimiz; erkekler zeki ve güçlü kadınlardan yanında ezilme kaygısıyla ürker, taşınan değil taşıyan taraf olmayı tercih ederdi.
Konuyu tartışmaya açtık: Devir, erkekleri değiştirdi mi? Ürküten güçlü kadınlar artık cazip hale mi geldi? Erkekler kendisinden güç alan kadınlarla mı beraber olmak istiyor, kendisine güç katanlarla mı?(haberturk)
Erkekler taşıyacakları kadınları mı seçer, kendilerini taşıyabilecek kadınları mı?
 
Erkekler taşıyacakları kadınları mı seçer, kendilerini taşıyabilecek kadınları mı?
Erkekler kendilerini taşıyabilecek kadınlardan kaçar,hemde köşe bucak :freakedout:

kendi ayakları üstünde durabilen güçlü kadınlara ''feminist''damgasını vururlar,korktukları içinde aşağladıkça aşağlarlar,hemen namus kelimesinin,erkeklik kelimesinin ardına sığınırlar ve verip veriştirirler..sözüm güçsüz erkeklere ama..istisnalarda var tabii..
 
erkekler güçlü kadından kaçmaz aksine güçlü kadın isterler yanlarında.
sadece tek istekleri kendilerinden güçlü olmayacaksınnn...
 
Üst