En saçma yarışma programları sizce hangisiydi?

En saçma yarışma programları sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    10
-güzel ve dahi
-en zayıf halka
-biribizi gözetliyor
-Dest-i İzdivaç
-yemekteyiz,damat beğendi,v.benzerileri
-gelinim olurmusun,size anne diyebilimiyim,yabancı gelin
-Dokun bana
-ağırlığınca altın
-50 sarışın.
-var mısın yok musun...
-kocam size emanet
-ünlüler çiftliği
-popstar,rep star,alaturka star,oryantal star,benimle dans edermisin vb..
-Diğer (aklınıza gelenleri siz yazın):freakedout:

Bu yukarida sayilan bircok program Turk uretimi asla degildir. yabanci firmalarla baglantili produksiyon firmalari. Bu yarismayi yapmak icin korkunc para verirler.
Fikrin sahibi bir kisidir.Aklini firmaya satar. Adamlar dusunuyor oyun uretiyorlar.
Saklambac ,biri bizi gozetliyor kim 500 milyar ister hepsi Amerikan kokenlidir. Normal sartlarda Amerikan mali sadece savas malzemesi bulursunuz , Adamlar Akil satiyorlar para ile. Patent hakki aliyorlar.

Siz bircok programi gormeden once ben Italyada seyrettim . Turkiyede mesela Almanlarin Tutti frutti programi gelemez cunku muhafazakardir. Italyadaki adi Colpo Grosso idi. Almanlar kendi uretmemislerdir icra etmislerdir. Oyun amerikan kokenli.
bunu yapan kurlus hemen hemen ayni firmadir. :eek:k:

Hepsi yabancı uyruklu yarışmalar. Çoğu da saçma bence. İnsanları rezil ederek ekran başına bağlıyor.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Hepisi de saçma , ama ne kadar saçma olursa olsun. azımsanmayacak kadar izleyici kitlesi olması düşündürücü

Burada ilginç bir nokta var. Kimse bu yarışma programlarını beğenmiyor, herkes dalga geçiyor ama hergün sayıları artıyor. Hatırı sayılır bir izlenme oranına sahip her biri.

Ben biri bizi gözetliyordan sonra bir daha hiç birini izlemedim, biri bizi gözetliyor ile başladı bu tarz yarışma programlarına karşı inadım, kendi çapımda protesto ediyorum, beni bu kadar ahmak sanan televizyon yöneticilerini.