Yeni yarışma: Benimle çiftleşir misin?

Medya camiasının yeni tartışma konusu olan "Dinler Yarışıyor" yarışmasını düzenleyen Kanal T'den çok tartışılacak bir yarışma daha: Benimle Çiftleşir misin?
Kanal T'den "yarışmaların kralı" şeklinde duyurulan "Benimle Çiftleşir misin?"de her şeyin ortada ve sansürsüz olacağı da vurgulanıyor.

Tuhaf yarışmanın duyurusu şöyle devam ediyor:

10 Birbirinden çapkın ve yağız erkek, 10 dünya güzeli ve birbirinden cilveli dişi.. Bir çiftlik evi ve 16 Kamera.. Bu defa her şey ortada! Bu defa gizli - saklı yok.. Kah banyoda, kah lavaboda, kah yatak odasında.. 20 yarışmacı bu kameralarla en mahrem anlarını sizlerle paylaşacaklar. Her şey, gözlerinizin önünde canlı, canlı olacak ve bitecek. Bu yarışmayı izlerken, zaman zaman kızacak, zaman zaman hüzünleneceksiniz. Bazen sinirlenecek, bazen de güleceksiniz. Onlar ruh ikizlerini sizinle beraber arayacak. Onlar aradıkları aşkı bu programda bulacak. Onlar sevecek, vuslata erecek ve ayrılmayacak. Ve onların kavuşma anlarında göz yaşlarınızı tutamayacak belki de hıçkırıklara boğulacaksınız. Belki siz de bu programda olmak için yanıp tutuşacaksınız. 10 Birbirinden yakışıklı ve çekici erkek, 10 seksi ve öldüren cazibeli dişi, hayvani duygularıyla doğru eşini bulacak. Çiftini bulan hayvanlar "Hayvani-İzdivaç" ile hem eğlenip hem evleniyorlar. Sunuculuğunu Türkiye’nin en ateşli hayvan hakları savunucusu Panter Emel’in (Emel Yıldız) yapacağı "Benimle Çiftleşir misin?" yarışmasında eşleşen hayvan çiftlere Büyük Ödül olarak 1 yıllık Veteriner hizmeti, 1 yıllık mama ve kuaför ödülü verilecek. Yarışmaya dışarıdan katılımcı hayvan severlere ise ödül olarak çiftleşmeden doğan yavruları hediye ediyoruz. Hazır olun ve koltuklarınızda geriye yaslanın.
haber3

Yok Daha neler:
 

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Yazık hayvanlarıda
kendi düşüncesizliklerine ve iğrençliklerine alet edecekler yaa
pes artık pes
 
Çiftleşmek ayıp değil
Çağa ayak uydurmak lazım :freakedout:

Tamam, çağ bunu gerektiriyor diye herkes herşeyini döksün ortaya öyleyse hey Allahım ya...

Bu kadar adi bir program daha görmedim... Hayvanseverler bu işe ne diyecek acaba onlarda çiftleşmek ayıp değil derse işte o zaman çok yazık !
Yazık bu insanlara ya, gerçekten insan yaşadığı çağa lanet ediyor bazen...
 
Üst