İnternet Bağımlısımısınız?

Bağımlılık türlerine internet bağımlılığı da eklendi. Önce tüm fotoğraflara bakın. Ardından kendinize ya da evinize bakın. Tek bir fotoğraf bile benziyorsa bizden söylemesi doktora gidin!

hahaha :)))))))

ayyy traji komik bir olay bu fotodaki...
bende bağımlısıyım ama bağımlılar arasında en düşük seviyede olanındayım heralde :))

fotodakiler gibi hastalık derecesinde tabikide bilgisayar bağımlısı değilim.Sürekli pc başında olmak hiçde sağlıklı değil.insanları asosyalleştiriyor.Bence doğru kullanılırsa gayet tabi teknolojiden yararlanmak adına güzel.Yukardaki resimlerin bazıları baya bi abartılı geldi söylemeden geçemiycem.

Neyse yırttım benimki internet bağımlılığı değil Süpermeydan bağımlılığı..:freakedout:

14-18 yaş arası, resimlerdeki birçok kareyi yaşadım sayılır.Şimdi iş,güç,gez,dolaş dan anca kalan zaman.Olmazsa olmaz değil yani

Son düzenleme:
Bir arkadaşımın internet ve playstation cafesi vardı.Çocuklar cafenin en iyi masalarında playstation oynamak için sabah 7'de sıraya girerlermiş.Hatta annesinin kömür taksidini öde diye verdiği parayla oyun oynayanlar varmış.Bunların içerisinde günlük 14-15 saat oyun oynayanlar varmış.Akşam cafeyi kapatırken kimisini zorla çıkarırmış.Ben ilk başlarda arkadaşımın dalga geçtiğini sanırdım.Bir gün yanına gittiğimde acı gerçeğe şahit oldum ve o zaman inandım bunun bir hastalık olduğuna veya bağımlılık olduğuna artık ne derseniz.

İnternet bağımlısı değilim.Canım isterse takılıyorum, canım istemezse uzun süre uzak duruyorum.
Bağımlılık bir anlamda kendini kontrol edememek olduğuna göre ben bağımlı değilim.