Kadınları güzel 10 şehir

Kadınları en güzel Şehirlerimiz


  • Kullanılan toplam oy
    55
10. Amsterdam, Hollanda / Hollandalı kadınlar bir çok açından şaşırtıcıdır. Modayı sıkı takip ederler. Abartısız, eğlenceli ve güzeldirler. Erkeklerin uzun zaman boyunca beraber olmak isteyebileceği kadınlardır.

9. Tel Aviv, İsrail / İsrail dünyadaki en iyi görünüşe sahip kadınların olduğu diğer bir ülkedir. Belki de İsrailin bu özelliği, yeşil gözlü çekici kadınların burada yaşamasından dolayıdır. Kim bilir?

8. Montreal, Kanada / Fransanın mükemmel tadı ve Kanadanın müsait konumu... Montreal kesinlikle en güzel kadınların dolu olduğu şehirlerden biri. Moda ile yakından ilgili birçok üniversiteli, kolejli kadınlar var. Vücutlarına ve kendilerine gereken özeni çok iyi gösteriyorlar. Uluslararası arenada aşk dili olarak kabul edilen Fransızcayı konuşması da bu bölgede yaşayan kadınların en olumlu özelliklerinden bir tanesi.

7. Caracas, Venezuela / Kayıtlara göre Venezuela en çok dünya güzeli tacını alan kadının olduğu ülke. Özellikle başkent birçok güzel kadınla dolu. Öyle ki; başkent Caracasta yaşayan kadınlar Brezilyalı kadınları en sıkı rakipleri olarak görüyorlar.

6. Moskova , Rusya / Rusya en iyi kadınların olduğu bir ev gibidir. Bu sadece onların uzun sarışın ve mavi gözlü olması gibi klasik bir hikayeden kaynaklanmıyor. Onları daha da çekici kılan özellik hiç kuşkusuz arkadaş canlısı olmalarıdır.

5. Los Angeles, Kaliforniya / Los Angeles kadınlarını tarif etmek isterseniz, kendinizi kelimelerin tükendiği bir denizin içinde bulursunuz. Los Angeles kadınları görebileceğiniz diğer kadınlardan başka bir seviyededir. Sanki ABDnin bütün güzel insanları burada toplanmıştır. Bütün harika insanların yaşamak ya da çalışmak için bir araya geldiği bir yerdir.

4. Varna, Bulgaristan / Bulgaristan herhangi bir uyuşturucu yasasının olmadığı, ucuz votkasıyla meşhur, sahillerinde mekanik boğaların ve su kaydıraklarının yer aldığı ve sınırsız doğal güzelliklere sahip bir ülkedir. Buradaki kadınlar vücutlarına büyük bir özen gösterirler. Çekicilik ve güzellik buranın kadınlarında bulunan en önemli özelliktir.

3. Buenos Aires, Arjantin / Buenos Airesin kadınları kendileriyle barışık doğal ve güzel kadınlardır. Bu şehirde neredeyse her kadın keşfedilmeyi bekleyen bir maden gibidir. Partiler, efsanevi barlar, eğlenceli ve güzel insanlarla dolup taşmaktadır.

2. Kopenhag, Danimarka / Kopenhag kadınları dünya üzerinde en kolay yaklaşabileceğiniz kadınlardır. Bunun yanında seks konusunda da diğer birçok ülkeden çok daha özgürdürler. Bara gidip bir iki kadeh içmek için hiç tereddüt etmezler. Oldukça da güzel kadınlardır.

1. Stockholm, İsveç / Stockholmdeki her kadın hayret verici güzelliğe sahiptir. Stockholm kadınları kendilerini ve çevresindekileri nasıl eğlendirmesi gerektiğini çok iyi bilir. İyi eğitimli ve arkadaş canlısıdır. Eğer imkanınız varsa İsveçi mutlaka ziyaret etmelisiniz!
vatan
Yukarıdaki bilgiler uluslararası çapkınlar için Bizi ilgilendiren Türkiyedeki kadınları güzel şehirler Benim adayım olan ilk 5 şehrimizi ankete koyuyorum. Daha başka aday şehriniz varsa mesaj olarak yazın lütfen
 
İlk ve son resimdeki bayanlar güzel...

Bizde de genel kabul görmüş bir fikre katılmamak mümkün değil..
İzmir'in bayanları diyorum....
Gördüğünüzde İzmirli olduğunu anlıyorsunuz..
Asil oluyorlar bir kere..
 
Evet izmirin kızları güzel derler güzellerde fakat Türkiye nin her köşesi güzel kaynıyo ya.
 
1. Stockholm, İsveç / Stockholm’deki her kadın hayret verici güzelliğe sahiptir. Stockholm kadınları kendilerini ve çevresindekileri nasıl eğlendirmesi gerektiğini çok iyi bilir. İyi eğitimli ve arkadaş canlısıdır. Eğer imkanınız varsa İsveç’i mutlaka ziyaret etmelisiniz!
İsveç'i ziyaret etmeliyiz. Kadınlar yüzünden mi yani ? Çok ilginç bir haber doğrusu. İsveç'i ziyaret edelim o halde ..
 
mankenler sehri diyede anılır İzmir

burda kızların çoğu makyaj yaparlar, ama makyajsızda çok güzellerdir

o açıdan izmirde yaşamak iradeyi bir hayli zorluyor

enerjiyi en üst seviyeye getirmek için, yada gözlerinizin içi parlaması için illa bir eğlence merkezine veya bara gitmeniz gerekmez
sokaktan geçen bayanları bi köşeden 1 saat izleyin yeterli

dünyanın pek çok sehrinde güzel vardır
yurt dışında okuyan bir sürü tanıdık var
ama izmir onlarında dedigi gibi ''bir başka''

bazen sinirlerim çok bozulsada bu sehirde
izmiri seviyorum, cennet gibi :)))
 
isabetli secenekler , gercege yakin. uzakdoguda, Guney kore ve kuzey cin kadini guzeldir.
fakat bolgenin tek kotu tarafi gogusler ufak.onlar da bunu bilir,silikon pedler ve sutyenler bu ulkelerde ragbet gorur.
sac guzelligi ,kibarlik,sadakat endonezya malezya
muhurlu guzellik: kuzey hindistan mumbaii Bombay kuzeyi kirma melez kizlari.
Venezuella gercekten guzel. arjantin rusya
Kuzey avrupa ona da ok. Araplarin icinde cezayir fas tunus melezleri guzeldir.(fransiz-arap kirmasi)
Zenci irkin icinde, Guney afrika zulu, mozambikteki maputo bolgesindekiler guzeldir. Bati afrika epey fakirdir ama Liberiadaki kizlar da guzeldir. (michael jackson ve amerikadaki zenci kokleri buradadir)
bizimkiler her siyah insani zenci diye niteler, ayni gorurler.
Turk insani korkunc onyargili bakar, Cinliyi,malezyaliyi,endonezya,taylandliyi,filipinliyi,hatta peruluyu(perulular bile cekik gozludur amerika kitasinda ) Hepsine toptan JAPON derler kurtulurlar .,
ulke aralarinda 30.000 km fark vardir. Herkes zencidir. :Winlk_Tongue:

Her topluma pislik atariz komple onyargili toplumuz tanimayi ogrenmeyi sevmeyiz,bizim dedigimiz dogrudur,kavga ederiz yoksa: Kafir , Gavur, lafini komple bizim disimizdaki herkese kullaniriz. baska bir ornek :butun ruslar komunistir. Guney hanim haric
 
Valla o kadar İzmir'e gittim, daha yeni de içinden geçtim üstelik, öyle abarttıkları kadar bir güzele rastlamadım doğrusu. Eskişehir'de gerçekten çok güzel kızlar var bilemiyorum, aslında şehire falan da bakmıyor güzelseniz güzelsinizdir=) biçoğu anneden birazıda babadan gelir =) Bence..
 
Üst