ergenekon ve derin devlet, tarihten bir yaprak!

Resmin daha net görünmesini sağlayacağını düşünüyorum.Aşağıda konunun daha derin yapılanması mevcuttur okumanızı tavsiye ederim.

Turkiye Cumhuriyetini ayaklar altina alan bir operasyon.

Yazilanlar genelikle ayni kalemlerden cikip;internet ortaminda bilgin bilgisi olacam sahislar tarafinda sunuluyor.

Turkiye Cumhuriyetini ayaklar altina alan bir operasyon.

Yazilanlar genelikle ayni kalemlerden cikip;internet ortaminda bilgin bilgisi olacam sahislar tarafinda sunuluyor.

size katilmiyorum... can dündarin programinda ecevit dahil bir cok kisinin itiraf ettigi fakat üzerine gidemedikleri bir örgütten bahsediliyor... simdi bu örgütün üzerine gidilmesi, iktidari gölzü kara olmasina bagliyorum.. tabi iktidarlari süresinde bu meseleyi bitiremezlerse.. bunlar onlari bitirir...

güney

Yıllardır "derin devlet" denilen şimdi "ergenekon" mu oldu....

Halkı birbirine düşürmek için sahte şeyleri ve satılık kalemleri kullanmayı hedefleyen ihanet çetesine öfke yağdı. 4 sayfalık 'andıç'ın devamı olup olmadığı araştırılacak...

28 Şubat sürecindeki provokasyonları hatırlatan andıça her kesimden tepki yağdı. Siyasetçiler ve akademisyenler ihanet olarak nitelendirdikleri andıçı hazırlayanların en kısa zamanda yargı önüne çıkartılması gerektiğini dile getirdi.

Taraf gazetesinin ortaya çıkardığı Genelkurmay Psikolojik Harekat Başkanlığı için hazırlanan andıca her kesimden tepki yağıyor. Türk halkına karşı hazırlanan plan ihanet andıcı olarak yorumlandı. Çok ayrıntılı bir psikolojik harekatın hazırlık aşaması olarak değerlendirilen andıçı ODTÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. İhsan Dağı, 'mide bulandırıcı' bulurken, Devlet eski Bakanı Hasan Celal Güzel "Darbe planının ortaya çıktığını" söyledi.

Serdar Öztürk, bazı üst düzey yargı mensupları ile bürokratlara ait şantaj amaçlı namahrem görüntüler ile Başbakan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Başbuğ ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Yalçınkaya'nın özel hayatı ve ailesiyle ilgili fişleme dosyalarının bulunduğu 51 Numaralı DVD'nin sahibi Göktaş'ın avukatı ve iş ortağıydı. Öztürk, TV'den 51 Numaralı DVD'yi büroya polisin koyduğunu iddia etmişti.
-Zaman

Bir çok yerden tepkiler yağarken cehepeden yine ses seda yokmuş. Seni gidi halk (?) partisi seni..

nefisetülilm

2.imza yarışma birincisi
Belgeseli izlemek istiyoruz ama, bir link çalışmıyor, diğeri de moderatör tarafından silinmiş....:malesef:
Şİmdi nereden izleyebiliriz?!...

nefisetülilm

2.imza yarışma birincisi
Ben tıklıyorum,

Telekominikasyon ilt. başk. ca youtube a dair kapatma kararını gösteren bir sayfa açılıyor...

Bu engellemeyi kaldırarak açabilir miyiz?