Bu gıda ERKEKLİĞİ ÖLDÜRÜYOR

Bu gıda ERKEKLİĞİ ÖLDÜRÜYOR

Amerikan Men's Health dergisi soyanın erkek neslini tehdit ettiğini iddia etti.

“Mucize” gıda soya son yıllarda sağlıklı bir beslenmenin vazgeçilmezi haline geldi. Ancak Amerikan Men's Health dergisi soyanın erkek neslini tehdit ettiğini iddia ediyor.

Kadınsal belirtiler
ABD'li James Price (55), bir yıl önce göğüslerinde büyüme, sakal, kol, bacakla göğsündeki tüylerin azalması ve cinsel gücünü yitirmesi şikayetleriyle doktora gitti. Testlerde Price'in vücudunda sağlıklı erkeklere oranla sekiz kat fazla östrojen hormonu tespit edildi. Kadınlarda daha baskın olarak bulunan bu cinsellik hormonunun oranı, sağlıklı kadınlardan bile daha yüksekti. Gittikçe duygusallaşan ve kadınlara ilgisini yitiren Price, dört ayrı doktora gitmesine rağmen sorununun kaynağını bulamadı. Son doktoru ise sonunda Price'in günde 1.5 litre soya sütü tükettiğini fark etti.

Hormon dengesini bozuyor
Soya fasulyesi ve soyadan yapılan gıdaların kalp sağlığını koruduğunu, kolesterolü düşürdüğü, ömrü uzattığı ve prostat kanseri riskini azalttığı ortaya konmuştu. Ancak bilim adamları, artık soyanın faydaları konusunda o kadar da emin değil. Soyadaki “genistein” ve “daidazein” maddeleri kadınlarda baskın olan östrojenle aynı işlevi görüyor. Günde 25 gr soya proteini almak bile erkeklerdeki hormon dengesini bozarak, “cinsiyet” sorunlarına yol açabiliyor. Connecticut Üniversitesi'ne göre soya testesteron üretimini düşürüyor. Harvard Üniversitesi de soyanın sperm sayısını yüzde 32'ye kadar azaltabildiğini ortaya koydu. Bol bol soya tüketen Çinli erkeklerde cinsel sorunlara ortalamadan yüzde 10 fazla rastlanması da soyanın erkekler için oluşturduğu riski doğrular nitelikte. Price, doktorunun tavsiyesi üzerine soya sütü içmeyi bıraktı ve hormon dengesi 3 ay sonra normale döndü. Uzmanlar, özellikle 40 yaşın üzerindeki erkeklerin soya tüketimini sınırlamasını tavsiye ediyor.

ensonhaber.com
 
Merhaba!

Amerikan Men's Health dergisi soyanın erkek neslini tehdit ettiğini iddia etti.

“Mucize” gıda soya son yıllarda sağlıklı bir beslenmenin vazgeçilmezi haline geldi. Ancak Amerikan Men's Health dergisi soyanın erkek neslini tehdit ettiğini iddia ediyor.

Cok ucuk yazi okudum!
Bu yaziya ucuk dersem digerlerine hakaret olur.
Olsa olsa DIGIL ,DIGIL bir yazi bu.

Soya:Guney dogu ve guney ASYA mutfaginin OLMAZSA OLMAZI!

Cin, Hindistan,Malezya,Japon.......
NUFUSLARI HAKKINDA BILGISI OLMAYAN VAR MI?
 
soya fasulyesi uzakdoguda Soya sosu olmazssa yemegin olmazidir. soya sosu olmayan yemek yok gibidir. Cin lokantalarinda sirke niyetine kullanilir, ayrica Yemek icine pastiller konulur. soya pastilleri yemege lezzet versin diye. cin in 1 milyardan fazla nufusu var,
musluman endonezyanin 280 milyon hindistanin da 1 milyara yakin , japonya cok kalabalik.

eger bu haber dogruysa kadinlar Ölu erkeklikle hamile kaliyorlar.
ancak yine de kismen haklilik payi var cunku Erkek escinselligi cok yaygin, Bu urunu tuketen musluman olan ulkelerde dahi kabul gormus siradan bir tercih kabul ediliyor.
o bolgede homoseksuel erkeklerin kadina benzerligi cok. Disaridan bakildiginda anlasilmiyor.
uzakdoguda sokaklarda cok fazlalar,
bir kadin diye sanilarak yapilan capkinlik size madalyonun ters tarafini gosterebilir.


Ama ilaclarin yan etkisinden bahsedelim derseniz, Voltaren tarzi inflamateur
Kas gevsetici ilac kullaniminda buyuk kaslarin yaninda kucuk kaslarin da gevsedigini anlamamak icin cok cahil olmak lazim :prv: Bir erkek oyle bir ilac kullaniyorsabosuna beklemeyin.ugrasmasin


madem amerikan Mens health sallamis bizde sallayalim yalani::
Bazi göz damlalarini da göze damlatinca boyle ibareler oluyor, mesela kaynak yaptiniz gozunuz yandi, damlayi damlattilar. donme seklinde yan etkisi olabilir.
kaynak yaparken ,yada gözune bisey kacan gözune damla damlatinca , aniden dönebilir
dikkali olun ,
 
avrupada ve amerikada hersey erkek neslini tehdit ediyor !muş

sorun yiyecek te falan değil
zaten kadınsılasmaya uygun yapıları ve ona toplumsal olusumları var

sorunun çözümü belli
biraz daha delikanlı olsunlar, onları hiçbirsey tehdit edemez

orasına burasına percing takmakla(ABD)
kulagına küpe takmakla
kadınlara özenip kilotlu çorap giymekle(avrupa)
erkekler için sütyen yapıp satmakla(japonya) erkek olunmaz

erkek olmalarını geçtim
bari kalıplarına uygun davransınlar, iyice kepaze oldular zaten....
 
Üst