Arap, Zenci ve Beyaz tenli insanlar

Hmmm:freakedout:....
*
Arkadaşlar hiç düşündünüz mü ?

Neden Araplar ESMER,

Afrikalılar ZENCİ, (siyah)

Diğerleri ise BEYAZ tenlidir ?
*
Tabiyat her kesi farklı yaratmiş...Hem de yaşadığımız araziler de farklı...Biri çox isti.biri çox soyuq....Her kes yaşadığı iqlime.tabiat uyğun olaraq formalaşır... sebeb çoxdur...:Super:

Anlamadım sosyalist ...:freakedout:
Ben esmerim ama bildiğim kadarıyla ne afrikalıyım ne arabım...:freakedout:
Ben ne oluyorum ozaman ..:freakedout:

Onu bilemem.
Renginizin neyi anlattığına siz karar verin.
İster Arap olun ister Zenci...:freakedout::freakedout:

bizene kardeşim kozmos öyle yaratmış :D :D

Neden farklı ama..?:icon_question:

Hmmm:freakedout:....Tabiyat her kesi farklı yaratmiş...Hem de yaşadığımız araziler de farklı...Biri çox isti.biri çox soyuq....Her kes yaşadığı iqlime.tabiat uyğun olaraq formalaşır... sebeb çoxdur...:Super:

Sebebi çoktur elbet.
Ben de bunu öğrenmek istiyorum yoldaş..:freakedout::freakedout:

Hmmm:freakedout:....Tabiyat her kesi farklı yaratmiş...Hem de yaşadığımız araziler de farklı...Biri çox isti.biri çox soyuq....Her kes yaşadığı iqlime.tabiat uyğun olaraq formalaşır... sebeb çoxdur...:Super:

Şu dabiat denilen hayat bahş edeni kim yarattı acaba ? hemde bin bir çeşit ve regiyle beraber..??
Varmı bir fikriniz kardeş ?

Sorunun cevabı yoktur Sayın Sosyalist.Ha Siz Evrimciler açısından Herhalde siyah derili Pirimattan zenciler,Beyaz derili olandan beyazlar esmerdende esmer olan insanlar evrimleşti. Ama teoride kalırsınız sadece. Dine inananlar ise ne bileyim kardeşim git Allaha sor diyeceklerdir.Fakire sorarsanız taa kadim tarihlerde yapılan güçlü nükleer savaşlar sonucunda oluşan radyoaktif silahlardan ötürü mutasyon ve modifikasyonların neticesinde olmuş olabilir.İspat et dersen? Yoktur işte ispatım.Ama dinazorların dahi normal tabiat koşullarında oluşan tabii hayvanlar olabildiğine inanmak zor. Katır gibi suni hayvandır bunlarda.Selamlar.