• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Sizce Hangisi?

Sevgili ziyaretçilerimiz,

Sizce Ekmek arası yapılan et ürünleri arasında hangisi daha iyi...

- Et Döner
- Tavuk Döner
- Kokoreç
- Tantuni
- Köfte

Bana göre hiç birisi ayırt edilemez hepsinin yeri benim için ayrı fakat Tantuni bi bambaşka... Etin en iyi yerinden ve yağsız yapılıyor... Tabi istanbulda iyi yapanbir yer bulmak zor ben aradım bulamadım...

Tantuni diyorum...

Nil@y

Eski Üye
Valla bencede hepsinin yeri baska fakat ben beyaz eti kirmizi etten daha cok sevdigim ve tavuk doneri cok ozledigim icin tavuk doner diyorum..Burdada var fakat guzel yapani yok..Bak ya ne kadarda giciksin canim cekti ne olacak simdi..ayriyeten kokorac'ide getirdin aklima..Ben oraya bi geleyim istanbul havalimaninda ilk seni oldurecem...

cerrah sana tavsiyem sakın nilayı karsılamak icin havalimanına falan gitme :Orgasmo:
kokorecin yerini hic biri tutmaz

Onu karşılayan ben olacağım ama kokoreçten bende nefret ederim :) En çok sevdiğim bu türden Tantuni... Sizlerin tantuniye pek sıcak bakmamanızı anlarım çünkü hiç bir yerde tantuniyi güzel yapan yok bi tek Kocaeli/gölcükte bir adam çok iyi yapıyor...

Oyum her zamantantuniye :D:Orgasmo:

Kokoreç derim başka bi şey demem.Yazın istanbulda yemiştim hala tadı damağımda süper bi şey yaw...

Bunedir kimse tantuni sevmiyor :) etin en güzel kısmıyla yapıldı halde :biggrin:

Aklıma bi söz geldi şimdi ama demiyim:cool:

ya arkadaşlar kolestrol diye bir şey duymadınızmı
bence bunların hiçbiri güzel deyil
fakat yinede birini secsem tabiki tantuni .(mecbur kalırsak)