İcerik hırsızlıgı

Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Bazı üyelerimiz forumdan bilgileri alıp kendi forumlarına ekliyor... Forumda aktif olmadan Bilgileri alıp eklemeleriniz sadece ukalalık... Bilgileri alıp forumlarınıza eklemeniz kısaca emeğe saygısızlık oluyor ve buda biz SM yöneticilerinin siz üyelere bilgi paylaşımına engel olmaya başladı.Böyle giderse yeni kurallar alacağız...

En kısa zamanda bu üyeleri tamamen tespit edip sayfada belirteceğim... Unutmayın ki Sizlerin Emeklerimize göstereceğiniz saygı sizlere geniş bilgi olarak geri dönecek ve dönüyor... Bilginize.

Son düzenleme:
doğru bir saptama cerrah kardeş kusura bakma ismini bilmediğim için nickinle hitap ettim.birde forumdaki yorumları kendince yorumlayan arkadaşlar var yani başkalarının konularını noktasına virgülüne biraz düzenleme yaparak kendi yorumu gibi gösteriyorlar.

dostum beni izah ettiysen mimar sinan ile ilgili biyografiyi görmediğim için eklemiştim meğer nilay arkadaşımız aynı biyografiyi benden önce yazmış ama ben bydigi forumdan almıştım yazıyı araştırırsan görürsün bu bilgi hırsızlığı değildir sadece aynı yazının bulunduğu detayı gözümden kaçmış insanları ithaf etmek yanlış dediğim gibi arkadaşımız benden önce aynı biyografiyi aynı siteden indirmiş yanlış anlaşılma olmasın ben önemli insanların biyografisine önem veririm bundan sonra biyografi yazarken daha iyi dikkat ederim.yinede beni özel mesajla uyarabilirdin yinede sağol.
hatasız kul olmaz.

Nil@y

Eski Üye
dostum beni izah ettiysen mimar sinan ile ilgili biyografiyi görmediğim için eklemiştim meğer nilay arkadaşımız aynı biyografiyi benden önce yazmış ama ben bydigi forumdan almıştım yazıyı araştırırsan görürsün bu bilgi hırsızlığı değildir sadece aynı yazının bulunduğu detayı gözümden kaçmış insanları ithaf etmek yanlış dediğim gibi arkadaşımız benden önce aynı biyografiyi aynı siteden indirmiş yanlış anlaşılma olmasın ben önemli insanların biyografisine önem veririm bundan sonra biyografi yazarken daha iyi dikkat ederim.yinede beni özel mesajla uyarabilirdin yinede sağol.
hatasız kul olmaz.

Sen konuyu iyi okumamissin alfa9 cerrah burda senden bahsetmiyor ayrica Mimar sinanla ilgili konuyu ben duzenledim seninle alakasi yok yani rahat ol...