Minik Estetik Operasyonlar

Teknoloji ve tıbbın el ele vererek gelişmesi kadınlar için hayatı daha da kolaylaştırıyor. Cilt lekeleri, kırışıklar ve diğer cilt sorunları için yepyeni estetik operasyonlar çözüm olarak sunuluyor.

Dolgu Maddeleri

Tüm dünya ve Türkiye’de kırışıkları gidermek, dudakları dolgunlaştırmak, elmacık kemiklerini belirginleştirmek için hyalüronik asit kullanılıyor. Derinin hemen altına enjekte edilen dolgu maddesi sayesinde uygulanan bölgenin özelliğine göre birkaç seans sonrasında tedavi tamamlanıyor.

Radyo Dalgaları

Cildin sıkılığını sağlayan en önemli maddelerden biri kolajendir. Radyo dalgası cihazıyla yapılan operasyonda deri altındaki su moleküllerinin hareket geçerek kolajen üretmesi sağlanıyor. Ortalama 30 dakika süren tedavi sırasında yoğun bir sıcaklık hissediliyor. Uygulanan bölgenin özelliğine göre 5-10 seansta tedavi tamamlanıyor. Tam sonucu 2 ay sonunda alabiliyorsunuz.

Botoks

Adını sıkça duyduğumuz botoks operasyonu göz çevresi, alın ve dudak üstü bölgesindeki mimik kırışıklarının giderilmesi için kullanılıyor. Sinir uçları üzerinde etki ederek kasların gevşemesini ve kırışıkların yok olmasını sağlıyor. Ehli ellerde yapıldığında doğal sonuçlar almanız mümkün.

Mikro Derma Abrazyon

Cilt yüzeyinin yenilenmesi ve kırışıkların giderilmesi için tercih edilebilen yöntemlerden biridir. Mikro Derma Abrazyon cihazı ile cilt yüzeyine alüminyum kristalleri püskürtülüyor. Hemen ardından vakum cihazı ile cilt yüzeyi temizleniyor. Ortalama 15 dakika süren operasyon, 5-10 seans sonrasında net sonuç verebiliyor.
Minik estetik operasyonların tercih edilmesinde önemli nedenlerinden biri geri dönüşü olabilmesi. Yani estetik ömür boyu yüzünüzde kalmıyor. Bir süre sonra etkisini kaybediyor.
msn.com
 
Estetik yaptırmayı hiç düşünmem zaten yaptırıcak bir yerimde yok herşeyim yerli yerinde...:freakedout:
Ama yaptıranlarda sanki başka bir türmüş gibi ya çok komik oluyorlar...:freakedout:
 
Konuyla alakasını bende anlamadım.Galiba birazcık kel alaka.Kusura bakmayın amma yazmadan da edemedim:)
 
Üst