Kadınlar neden bebek olduktan sonra kendilerine bakmazlar

benim bildiğim tek şey var oda kadınlar bebek olduktan sonra bekarlıktaki gibi kendilerine bakmıyorlar buda erkeklerin bakımlı ve güzel kadınlara bakmalarını sağlıyor
kadınlar ne olursa olsun kendinize bakınız gerek giyim kuşam gerekse makyaj
bence tatlı dil ve birazda bakım eşlerinize yetecektir...
çısehe
antalya

1.bebek oldukdan sonra kadınlar gece uyanmaları ve sancılarla cebelleşir
2.uyku nedir artık bilmezler
3.en önemli görevlerini bebek alır
4.artık eşiyle bile ilgilenecek vakit bulamazlar
5.gündelik yaptıkları temizlik yemek v.s. ortadan kalkmıştır
6.artık kendinize bile bakacak haliniz kalmamıştır
7.artık gezme ve ziyaretleride unutun
8.siz siz olun fazla kendinizi bebek için kaptırmayın
9.kocanıza ve evinize vakit ayırmaya çabalayın.....

bence kadınlar evlendikleri zaman kendilerini bırakmamalılar yani aslında bu bizim toplumda var bu saatten sonra beni kim beğenecek gibi bence yalnış evli olmak son değildir aksine hayatın başaıdır herşey ozman başlar bence kendimize çocuk olduktan sonra daha çok bakalım hıh nedersin?

Cunku kadınlar, Erkeklere bebek verdiklerinde kendi yerlerini daha garanti gorurler.Bilirlerki erkekler kendilerinden vazgecseler bile cocuklarından vazgecmezler,vazgecmek istemezler. Onun icin kendilerine eskisi gibi bakmak geregi duymazlar
(benım fikrim)

galiba haklısın aman nasılsa evlendim o benim diolar garanti gibimi görüolar bilmem ama yanlış bence çünki hayatının sonuna kadar eşiyle beraber olmak istiyorlarsa
kendilerine herzamankinden daha çok bakmalılar bence...

Nil@y

Eski Üye
Bence bu konunun cocugun olmasi yada erkegi elde tutmakla hicbir alakasi yok bir kadin eger isterse herdaim bakimli olabilir istesin yeterki oyle kadinlar varki ikiz bebekler buyuturken bile cok bakimlilar hatta yanlarinda hicbir yardimci olmadan butun islerini ve kendi bakimlarini dort dortluk yapabiliyolar...

evet bekarken gerçekten öyle düşünüyorsun ama iş evlenince malesef değişiyor ne kadar kendine bakmaya çalışırsan çalış biryerde kopuyorsun
ondan sonra tuttur ucunu tutura bilirsen ipin ucu kaçınca malesef ortaya kendine artık bakamıyan kadın figürü çıkıyor, kendine bakım yapan kadınsa herzaman değil belli günlerde yapıodur bence....