ABD, TÜRKİYE den NEDEN ÜS İSTİYOR ?

İşgal etmek için istiyor.

2001 EKONOMİK KRİZİNİ çıkaran ABD fonları ülkede yönetimi değişmesine ve A partisi ile anlaşarak başa gelmesine destek verdiler. Bizim TURUNCU PARTİ (turuncu devrimleri hatırlayalım) ABD için 2003 te
TEZKERE ÇIKARDI. EĞER O TEZKERE GEÇSE idi. Ülke işgal edilmiş olacaktı.
Emin olun. GÜNEYDOĞU YA YERLEŞECEKLERDİ. Ve ABD askeri ayaklanma çıkınca KÜRTLERE arka çıkacak ve TSK ile savaşa tutuşacaktı.

Bugün OBAMA ÜS istiyor. 2003 te de istemişlerdi. Sizce neden? Bu OYUN AYNI OYUNDUR. GİRERSE ÇIKMAZ. KÜRT DEVLETİNİ kurana dek. Bakın acele ediyorlar. Ayaklanma provaları yapılıyor. KÜRDİSTAN diyen ERMENİ ile İLİŞKİLERİ GELİŞTİRİP AZERBAYCAN ı yalnız bırakan CUMHURBAŞKANI mız var. Sizce BUNLAR tesadüf mü? YOKSA BÜYÜK PLANIN parçaları mı? BOP.
Sizce MUHSİN YAZICIOĞLU bunlara sessiz kalmayacağı için mi öldürüldü? Satın alınamadığı için.
Şimdi F çıkıyor suikast diyor. F bazı olayları önceden haber verebilmesinin nedeni nedir? Keramet mi? HAYIR çünkü CIA in TURKIYE OPERASYONU F nin başa geçmesidir. ŞERİAT olan müslüman ülkelere savaş açan ABD nin F yi desteklemesini anlamak ZOR değil çünkü F İSLAM alemine LİGHT İSLAM MODELİ ni benimsetecek ve HRİSTİYANLIĞI BOZAN YAHUDİLER gibi İSLAMI bozacaklar. KURTULUŞ SAVAŞINI kaybetmelerinin sırrını onlarda biliyor. Pes etmiş değiller. O savaş DEVAM ediyor. Edecek.

Yarın “YAZICIOĞLU suikastini ERGENEKON yaptı” diyecekler. Bunların PLANI olduğu açık değil mi? Bunu anlamak için DAHİ olmak değil dikkatli olmak yeterli.
ERGENEKON diye atılanların çoğu A partisine ve F ye muhalif vatanseverler. F ye BÜYÜK TEHTİDLER. Aynı HABLEMİTOGLU gibi. Aynı MUMCU gibi. Ama bunları da ERGENEKON a yıkarlar. CIA in en büyük operasyonu F dir.
OSMANLI niye yıkıldı ise aynı tekniklerle bugün yapılanda aynı. Bu hesap bitmez. Taki VAAD EDİLMİŞ TOPRAKLARA ulaşıncaya yada biz onları dövünceye kadar.

GÜNEY DOĞU DA PETROL VAR çıkarmasakda çıkarsakta
TÜRKİYE müslüman bir ülke ve PETROL ü var. Diğer müslüman ülkeler gibi..

ABD HEM BOP ile BÜYÜK İSRAİL devletini kurmayı hemde KÜRTLERİ KULLANARAK PETROLE sahip olmayı planlıyor.

LİGHT HOCA ya güvenilmeyeceğini anlamak çok mu zor? Yaptıkları bunca “ŞEYTANLIĞA” rağmen anlamayan. Müslümanların neredeyse hepsi FAİZ yiyorlar bu nasıl sıratı müstakim. İşte bundan anlamıyorlar LİGHT HOCA yalancı mı değil mi? Müslümanlar Bıraksalar FAİZ i tanıyacaklar VAİZ i.
DÜNDEN BUGÜNE yaptıklarını liste yapın. Aynı şekil A partisini de bakın nasıl bir RESİM çıkıyor. Ortaya. Gerçi bugün ABD ne isterse yapmalarıda gösteriyor ya!!! TÜRKİYE ye ABD KAPİTALİZMİNİ kim taşıyor? ABD deki birçok modeli kim getiriyor. Mesela “MORGATE” sözde müslümanlar ama FAİZCİ KAPİTALİZMİ ve KÜRESELLEŞMEYİ en güzel icra eden kendileri. “lafa değil işe bak”.

ABD dünden bugüne plan değiştirmez. PLANLAR kendini “MESİH” ilan eden SABETAYLAR gibi, MASONLAR gibi, VAADEDİLMİŞ HAYALLERe dayanır. Bu yüzden değişmez.

BOP-BÜYÜK İSRAİL PROJESİ.

İSLAMI LİGHTLAŞTIRMALILAR ki İSRAİL e karşı çıkacak ülke kalmasın. Hristiyan alemi için en güzel MÜSLÜMAN LAÇKALAŞMIŞ olandır. Çağdaşım diye faiz yiyip KAPİTALİST hayat yaşayandır. Hoşgörü diye İSLAMIN içini boşaltmaktır. SÜNNETİ inkar etmektir.
Bizi ABD ye STRATEJİK MÜTTEFİK yapanlara güvenenler “AÇIN” şu SAMAN kaçmış gözlerinizi. SAMAN TV lerin yalanlarını görmeniz için “ŞERİAT” a ve “KURAN” a bakın. SİHİRBAZ a değil.

“SABETAY SEVİ” nin peşinden milyonları “MESİH” im diye koşturduğunu açın okuyun. F nin dini KÜRESEL BARIŞ DİNİ dir. BAHAİLİKLE, SEVGİ OKULLARI, İNTERFAİTH, MEDENİYETLERARASI İTTİFAK, ... hep aynı söz üzeredirler. “barış içinde yaşanabilir DÜNYA”. Bu öğretilerle F nin yapılanması arkasındaki YAHUDİ desteği hep birşeye işaret ediyor. MASONLUĞA. F kesinlikle İSLAM ALİMİ değil YAHUDİDİR.
Benden söylemesi. Ağızlarından çıkan sözler yerine YAPTIKLARINA BAKIN. ŞERİAT mı diyorlar KÜRESELLEŞME mi?
BARIŞ ALLAH ın SELAM isminden gelir. TÜM LİDERLER ANLAŞSA DAHİ DÜNYADA BARIŞ olamaz, gerçekleşmez. Bu “sahte MESİH” in uydurması. Biraz ESMA öğrensin.
F MÜSLÜMAN DEĞİL YAHUDİ DEVLETİ KURMAYI AMAÇ EDİNMİŞ “MESİH” olduğunu iddia eden. SAHTE MESİH tir.
Neden F ve A nın destekçisi ADL ve ABRAMOVITZ ve ABD
Neden F ve A hep YAHUDİLERİN ve ABD lehine icraatlar yaparken. Ülkeyi BORÇ BATAĞINA sürüklüyorlar???? Bunları görmezden gelen gözler asıl “KÖR” olan gözler bunlardır. CIA PSYCO WAR dersleri okumalı.

ÜLKEMİZİ DE IRAK, AFGANİSTAN, PAKİSTAN yapmalarına seyirci kalmayın. OSMANLI neden yıkıldı? YAHUDİLER DEVLET KURMAK için toprak istediler PADİŞAH vermedi. O yüzden. Bugünde o yüzden FETH......(ismi dahi anlatıyor amacını). İçten fetih. Siz daha FETH....... ın sülalesinin nereden gelip nereye gittiğine dair kayıt var mı ona bakın.
IRAK ta çalışan bir TÜRK firması ABD askerine beton siperler yapıyor bana da “rehber olarak” çalışmak için başvur dediler. Ben orada çalışsam ABD askerini vururum mutlaka. Birde F ve A partisinin tutumlarına bakın. MÜSLÜMANIN yapacağı birşey mi? Yok “biz zulümden kaçtık”, yok “biz DARBE yapacağız bu nedenle işbirliği yapıyoruz”, “türlü türlü bahaneler” ile herkesi kandırıyorlar. Birşeyin iki kere tersi kendisidir. Bunlarda gerçek takiyeyi kendine inananlara yapıyorlar.

KAPİTALİZM, YENİ DÜNYA DÜZENİ, KÜRESELLEŞME, MEDENİYETLER ARASI İTTİFAK, DİNLER ARASI DİYALOG, LİGHT İSLAM, EVANGELİSM, TEK DÜNYA DEVLETİ, MASONLUĞUN HEDEFİ, SEVGİ OKULLARI, BAHAİLİK, EVANGELİZM, REFORMIST İSLAMCILAR,....

Bu kavramları öğrenirseniz. BÜYÜK RESMİ kendiniz göreceksiniz.

MASONLARI inceleyin. Amaçlarından biride, İNSANLIĞIN MABEDİNİ yapmak. Şu an MESCİDİ AKSA da yapılan gibi. İnsanları tek bir dinde toplamak. BAHAİLİK gibi.

EĞER ABD ye ÜS verirsek GÜNEYDOĞU gider.
SİZE ÖNEMLİ BİR DELİLİMİ GÖSTERECEĞİM.
O bölgede çıkacak savaşın delili.
Bana güvenin. Tek amacım bu ülkeyi KORUMAK.
ÇÜNKÜ BİZ KURAN I DÜNYAYA ULAŞTIRACAK BAYRAĞI TAŞIYORUZ. ATALARIMIZDA bunu yaptı. Bizde İNŞALLAH bunu yapacağız. “basiretli”ve “kurnaz” olmaz isek. FETHEDİLİRİZ.

Hadis herkesin bildiği hadistir.

“Resulullah: Fırat Nehri altın bir dağ üzerinden açılmadıkça kıyamet kopmayacaktır. İnsanlar onun için harb edecek ve her yüz kişiden doksan dokuzu öldürülecek, onlardan her adam, keşke kurtulan ben olsaydım, diyecektir buyurmuşlar”.

“Resulullah şöyle buyurdu: Yakında Fırat Nehri altın hazinesini açığa çıkarır, kim buna hazır bulunursa, ondan bir şey almasın”.

“Resulullah buyurdu ki: (1) Fırat Nehri'nin suyu çekilip (2) altından bir dağ meydana çıkmadıkça kıyamet kopmaz... “(Riyazü's Salihin, 3/332)

İşte bu HABER VERİLEN GÜN pek yakındır.
KURAKLIK pek yakındır. KURAKLIĞIN ardından bu SAVAŞ çıkacaktır.

Bu RAMAZAN AY ve GÜNEŞ tutulursa bilinki: bu MÜSLÜMANLARA bir işarettir.
F(a partisi) ve ABD ile savaşmamız vaktidir.
DOĞRULARINIZI ve HAKKI savunun. Ülkeyi uçuruma götürenlerin ağızlarından çıkana değil yaptıklarına bakın. “insanları sözleriden değil yaptıklarından tanıyabilirsiniz”, “aynası iştir kişinin”.
Ne Zaman HAKSIZLIKLARA DUR diyeceğiz.
ADALETLİ YÖNETİCİLER İSTİYORSAK ADALETİ SAVUNMAMIZ GEREKİYOR.

W. Duront DİYORKİ
“büyük bir medeniyet içten fethedilmedikçe asla fethedilemez”

F ve ABD ile savaşan ve buna çağıran.
Sadece ALLAH a güvenen.

GÜNHAN.
gunhandastan@gmail.com
Kaynak : supermeydan mailbox
 
YAPTIKLARINA BAKIN. ŞERİAT mı diyorlar KÜRESELLEŞME mi?

Bunu cevaplamak çok zor değil aslında..
Sözlere değil de yapılan işe bakarsanız kolayca görebilirsiniz.

Bu makale neden daha önce ilgimi çekmemiş ki.
Çok doğru noktalara değinmiş aslında.
 
Üst