4 Ağustos - Lanetli Tesadüf

aman bu neydi böle :alkis::alkis::alkis::alkis:
önce alkışlarım gelsin istedim..ne güel yazmışsınız :alkis::alkis:
neden hayat bazılarına bukadar acımasız..:freakedout: gerçektende lanetliymiş ya 4 ağustos ;(..sanırım bir yaşamdan etkilendiniz.yazıyı okurken bir arkadaşım geldi aklıma onunda 2 ağustosla başlamıştı kabusu..yazdıklarınız gerçeğin ta kendisi.sizi ne kadar tebrik etsem azdır.

Gerçek hayatın ta kendisi çok güzeldi. :alkis: Aslında bende doğum günüm yaklaşsın istemiyorum bende o gün doğduğumda annemle babamı kaybetmişim doğum günlerim hep hüzünlü hasretli ve acıklı geçiyor :malesef:

uzun olmasına rahmen çok sıkıcı bir yazı...

anlam katabilmek için fazla cümleler kullanılmış....süslemek için fazladan kullanılan cümleler yerine eklenti yapmadan sadece anlamlar üzerine yönelebilinseydi daha keyifli olabilirdi..diye düşünüyorum...

yinede paylaşmak güzell.....

Gerçek hayatın ta kendisi çok güzeldi. :alkis: Aslında bende doğum günüm yaklaşsın istemiyorum bende o gün doğduğumda annemle babamı kaybetmişim doğum günlerim hep hüzünlü hasretli ve acıklı geçiyor :malesef:

ayy minee:malesef::malesef:çok üzüldüm inanki..anladım şimdi seni daha iyi.ama seni tebrik ederim güçlü olmandan dolayı.seni tanımıyorum sadece yorumlarından seni hep neşeli hayata pozitif bakan biri olarak gördüm ben...aslında başına böle acılar gelen insanlar daha kuvvetli oluyor bence..burda tanıdığım kişiler arasında insanlarla barışık güleryüzlü olarak tanıdıms eni.bunudaherkes başaramaz minecim.gerçekten seni takdir ediyorum.huzurlu nice yıllara devam et mine

ayy minee:malesef::malesef:çok üzüldüm inanki..anladım şimdi seni daha iyi.ama seni tebrik ederim güçlü olmandan dolayı.seni tanımıyorum sadece yorumlarından seni hep neşeli hayata pozitif bakan biri olarak gördüm ben...aslında başına böle acılar gelen insanlar daha kuvvetli oluyor bence..burda tanıdığım kişiler arasında insanlarla barışık güleryüzlü olarak tanıdıms eni.bunudaherkes başaramaz minecim.gerçekten seni takdir ediyorum.huzurlu nice yıllara devam et mine

Teşekkür ederim hazalcım :prv:Evet güçlü olmayı başarıyorum ama zor oluyor bazen helede doğum günlerimde çok zor be arkadaşım herkes doğum günü kutlarken ben hep annemle babamın mezarında ağlayarak geçiriyorum :malesef::malesef: Kader deyip geçmekten başka şansım yok bir taraftan düşünüyorum şimdiki ailemden dolayı şanslıyım beni bu günlere kadar büyütüp yetiştirdikleri için Allahıma bin şükür olsun ama yinede öz anneme sarılmak onun kokusunu duymak için canımı bile verirdim :malesef::malesef:Hayat devam ediyor ve ben her zaman neşemi kaybetmemeye çalıştım çünkü karşımdakileri üzmek benim mutsuzluğum demektir.Herkese karşı hep yapıcı olmaya çalıştım en güzelide bu sanırım :prv:

bak resul gördünmü yanılmamışım mine hakkında..:freakedout:herzaman güçlü. neşeli.yapıcı olmaya çalışan biri..
kaybetmenin hayatın kanunu olduğunu biliyoruz ama bu kaybetmenin aısını hafifletmiyor ne yazıkki:malesef::malesef:
herkesin söleyemediği sölediğindede hafifletemediği acısı var minecim ne yazıkki.senin kadar pozitif olmayı olmayı isterdim.belkide daha başındayım acının ..yani öle sölüyorlar zama n diyorlar ...ama o zaman iyileştirmiyor :malesef:

bak resul gördünmü yanılmamışım mine hakkında..:freakedout:herzaman güçlü. neşeli.yapıcı olmaya çalışan biri..
kaybetmenin hayatın kanunu olduğunu biliyoruz ama bu kaybetmenin aısını hafifletmiyor ne yazıkki:malesef::malesef:
herkesin söleyemediği sölediğindede hafifletemediği acısı var minecim ne yazıkki.senin kadar pozitif olmayı olmayı isterdim.belkide daha başındayım acının ..yani öle sölüyorlar zama n diyorlar ...ama o zaman iyileştirmiyor :malesef:

Allah kimseye kaldıramayacağı acılar vermesin hazalcım inş.Sizler gibi dostlarım olduğu sürece ben hep güçlü ve hayata sımsıkı sarılan neşeli biri olmaya devam edicem :prv:

ben goruyorum ama onemlı olan kısının kendısının gormesı
dısarıdan o acı bana yada ıkıncı bı kısıye
''uzuldum canı yanıyormu ahh vah '' larla soylyıslerle yanındayız deyıslerle gıderılır ama onu ceken bılır..
Mıne gucludur benım ortak gucludur ama acısınıda cekecek buna care yok ...
neyazık kı o acıların ıcınde buyusekte yasasakta guclu olmak zrundasın cunku kımse o kaybetmenın yada yenılgının yada kullanılmıslıgın acısını hatıraasını sılemıyor..
zaman : evet bıraz hafıfletıyor ama her daım sılmıyor gordugunde duydugunda gecmıste saklandıgında yınede yakıyor..
hayata tutunmak sarılacaklarımızı ıyı belırlemek gozlerımızı kapadıgımızda yınede o gozlere ınanmak umudumuzu hep canlı tutmamız lazım shgiptare...