Balık etli kadınlar daha zeki imiş

SAHARAY

Saharay sanada geçmiş olsun arkadaşım

Sen hala akkıllanmıcen mi biraz olgun olsana 5 yaşındaki cocuk gibisin aynı
konu dağıtmaktan başka bir işin yok özürlü müsün nesin anlama kıtlığımı çekiyorsun yuh sana ya !!! :freakedout:

Sen benim arkadaşım falan değilsin o yüzden bana arkadaşım falan diye hitap etme!
Ayrıca kime güveniyorsun nerden güç alıyorsunda böyle ağzına geleni yazabiliyorsun?
Yöneticilerle olan samimiyetine mi güveniyorsun? Ucuz kahramanlıklar peşindesin!
Madem cevaplarımdan rahatsız oluyorsun niye o zaman bana yazıyorsun?
Belki bana çemkirdiğin için birileri sana madalya takar.Devam et kim tutar seni!!

Bende esmer balığım zeki olduğumuda söylerler ben onların yalancısıyım :freakedout::freakedout::freakedout:

güney

Saharay sanada geçmiş olsun arkadaşım

Sen hala akkıllanmıcen mi biraz olgun olsana 5 yaşındaki cocuk gibisin aynı
konu dağıtmaktan başka bir işin yok özürlü müsün nesin anlama kıtlığımı çekiyorsun yuh sana ya !!! :freakedout:

Sayın üye lütfen yazdıklarınızda daha özenli olunuz.... hakaretvari sözcükleri size yakıştıramadığı ifade etmeliyim....bu açıklamayı uyarı niteliğinde düşününüz lütfen...

---------- Postalandı 12:41 PM ---------- Önce gonderilen mesaj at 12:36 PM ----------

Sen benim arkadaşım falan değilsin o yüzden bana arkadaşım falan diye hitap etme!
Ayrıca kime güveniyorsun nerden güç alıyorsunda böyle ağzına geleni yazabiliyorsun?
Yöneticilerle olan samimiyetine mi güveniyorsun? Ucuz kahramanlıklar peşindesin!
Madem cevaplarımdan rahatsız oluyorsun niye o zaman bana yazıyorsun?
Belki bana çemkirdiğin için birileri sana madalya takar.Devam et kim tutar seni!!

Polemiksel durumlar yaratmamanızı ve konuları dağıtmadan takip etmenizi öneririm..
Bu açıklamayı ise diğer üyeye söylendiği gibi bir uyarı niteliğinde değerlendirin lütfen...

Kadın her daım zaten zekidir yeterkı ıstesın :)
ayrıca balık etlı kadın cok da tatlıdır yanı cocuksu gıbı...