• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Bülent Ersoy ölünce ne olacağız ?

vallahi kimin suratına neyin nasıl çarpacağını sizin gibi beyni belli boyutta çalışan insanların yazıları değil bu yazıların altında kalıp cevap yazamıyanların sadece saldırmak suretiyle cevaplayanların hiç değil belirleyemez...kaldıki adanada yetişmiş biri olarak kimin elinin nereye çarpması gerektiğinide bizden iyi kimse bilemez..kısaca tavsiye etmem...

Bülent Ecevit öldü ......solcu olduk

Barış Akarsu öldü..... rakçı olduk

Hırant Dink öldü......ermeni olduk

Allah korusun bülent ersoy ölürse ne olacaz ?:shocked:

Almış başını bi tokat gidiyor,lütfen birbirimize daha saygılı olalım.
Sanatına saygı duyucaz tabiykide Bülent Ersoy gibi besteleri düzgün icra edebilen ve onun gibi öztürkçe kullanabilen çok az sayıda insanımız var.

SAHARAY

Bu konuyla ilgili mailime bir fıkra gelmişti...:)

Sorunun mantığı bence şu; Bülent Ersoy sonradan döndü bilindiği gibi.

Ecevit öldü... Solcu oldu kimileri...

Barış Akarsu öldü....Rockcı oldu birileri....

Hırant Dink öldü...Ermeni oldu birileri...

Bülent Ersoy Ölürse... Dönme yada i..ne olur birileri...

Sorunun mantığıda bence budur...:)

burada ne yazıkki açtığım konunun algılanmaması ve sadece olayı bülent ersoy ve sanatına yorumlayıp cevap yazması gerçekten beni dehşete düşürdü...
o zaman ben daha açık ve teşbih yapmadan net bir şekilde soruyorum biz nasıl bir toplumuz hiç bir kişiliğimiz yokmu ? yeri gelince filistinli yeri gelince ermeni yeri gelince amerikancı mı olacağız...? neden başka toplumlar tarafından hepimiz türküz sloganları atılmıyorda biz başka toplumların başkalaştırma çabalarına çok kolay adapte olabiliyoruz...bence biz saygın bir toplumuz ve en önemlisi bir modeliz ama madesefki bunu böyle yansıtmayıp bukalemon gibi şahsiyet yaratan insanlara ve yandaşlarına üç kuruş çıkar için en önemlisi bizi satanlara neden tepkisiz kalıyoruz.

burada ne yazıkki açtığım konunun algılanmaması ve sadece olayı bülent ersoy ve sanatına yorumlayıp cevap yazması gerçekten beni dehşete düşürdü...
o zaman ben daha açık ve teşbih yapmadan net bir şekilde soruyorum biz nasıl bir toplumuz hiç bir kişiliğimiz yokmu ? yeri gelince filistinli yeri gelince ermeni yeri gelince amerikancı mı olacağız...? neden başka toplumlar tarafından hepimiz türküz sloganları atılmıyorda biz başka toplumların başkalaştırma çabalarına çok kolay adapte olabiliyoruz...bence biz saygın bir toplumuz ve en önemlisi bir modeliz ama madesefki bunu böyle yansıtmayıp bukalemon gibi şahsiyet yaratan insanlara ve yandaşlarına üç kuruş çıkar için en önemlisi bizi satanlara neden tepkisiz kalıyoruz.

evet..tahmin ettiğim gibi,
burada alkış alırsınız işte :alkis:

Arkadaşım yazmak istediğini açık açık yazasana ozaman kişilik olarak ne yönde olduğumuzu bir türlü algılayamadım bunun hakkında ne düşünüyorsunuz sorusu daha anlaşılır değilmi.Gördüğün gibi yorumlar ortada bir divayı ayaklar altına alıcak sözler söyleniyor,sence şahısları öne atarak insanlara bişeyleri idrak ettirmek nekadar doğru?

Burda herkes yanlış yere çekti konuyu burda Tük sanat müziğine laf eden yok,kişiliğide aslında.Bence dikkatle okuyun derim bir kere daha...

Şekilden şekile girip bukalemun gibi renk değiştiren milletimizden bazı kişileri vurguluyor aslında..:prv:

SAHARAY

Burda herkes yanlış yere çekti konuyu burda Tük sanat müziğine laf eden yok,kişiliğide aslında.Bence dikkatle okuyun derim bir kere daha...

Şekilden şekile girip bukalemun gibi renk değiştiren milletimizden bazı kişileri vurguluyor aslında..:prv:

Ah benim sıradışı arkadaşım. Tam üstüne bastın ayağını kaldır...:prv: