• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Hayvanlar mı daha vahşi yoksa siyonistler mi?

siyonist yahudiler’in nasıl bir barbarlık ve anlayışına sahib olduklarını anlamak açısından, 12 Ocak 09 günü medyaya yansıyan bir habere bakmak bile yeter.. Haber, ‘Katliâmı seyretmeye doyamadılar..’ başlığıyla verilmişti ve ilk cümlesi şöyleydi: ‘İnanılmaz ama gerçek. İsrailliler bu haftasonunu çok farklı bir ’eğlence’ ile geçirdiler. Sinemaya gider gibi Gazze sınırına gidip, öbür taraftaki katliâmı canlı canlı izlediler.’

Bu giriş cümleleri, ‘siyonist ideoloji’nin insanları nasıl ‘habis ruhlu’ bir canavara dönüştürdüğünü anlatmıyor mu? Ki, haberin filminde, bu ailelerin yanlarına çocuklarını alıp getirdikleri ve Gazze’ye yapılan her bombardımanda çılgınca sevinç çığlıkları ve alkışların yükseldiği ve hatıra fotoğrafları ve filmleri çekildiği de görülüyordu...

Onlar piknik yapıp "bombalar altındaki Gazze manzarasının seyrine doyamazken", Gazze'de ölü sayısı 1000'i geçiyordu.. (Haa, bu arada bir avuç da olsa, bu barbarlığa karşı çıkan ve siyonist olmayan yahudilerin olduğu da unutulmamalı..)

Onlar bu zulmü işlerken, ben bana gönderilen bir müthiş sahneyi, bir ‘leopar’ın babunia denilen bir hayvanı av olarak yakalayışını gösteren sahneleri seyrediyordum.. Tam belli olmuyordu, ama, herhalde goril cinsi bir hayvan olmalıydı, avlanan hayvan.. Ancak, ‘leopar’ın kendisini yakaladığı tam o sırada bu hayvancağız doğum yapıyordu.. Leopar, avını boğazından sürükleyerek bir ağacın dalları üstüne çıkardığı sırada yavrusu dünyaya geldi.. Leopar, avını bıraktı, dakikalarca o yavruyla meşgul oldu, onu incitmeden dişleri arasına alıp tehlikesiz yerlere taşıdı, onu yaladı, kucağının sıcaklığına alıp uyuttu.. Ve kendisi de öylece uykuya daldı..

Düşündüm ki, bu ‘siyonist yahudiler’ bir canavarın, avının yavrusuna gösterdiği ilgiyi bile gösteremiyecek kadar insan sûretinde, câni ruhlular..
işte o müthiş video
Avcı Leoparın Anne Şefkati - Vidivodo

Çok etkileyici gerçekten ...Hayvanlar bile acıma ,şefkat duygusundan yoksun değillerken ,Bazılarında bu duyguların eksik oluşu ne acı değil mi?:(

Hayvanlar durup dururken,zevk için vahşileşmiyorlar
kendilerini koruma iç güdüsü ve karınlarını doyurmak zorundalar..
onlar o kadar duygusal,o kadar yardım severlerki anlatamam..
bir hayvan besliyorsanız bunu daha iyi anlayabilirsiniz..

Selam…

Sn.shgiptare yahudilerin canavar olduklari kesin.Fakat sizin gibi Allahin tapusunu uzerine tapuluyan insanlarin;

Ermenileri (1.5 milyon ) baltalarla oldurdugunuz ;

Kahraman Marasta Ayni inanca sahip Alevilerin,hamile kadinlarinin cocuklarini karninda canli canli cikarip yiyen;

Sivasta Alevi ve ateistleri madimak otelinde canli canli yaktiginizdan dolayi yahudilere ornek teskil etmissiniz.

Bu sizin yahudiler dusmanliginiz kiyamete kadar bitmez,yahudiler gine size aciyor.

Saygilar.

en azından bizler çocuklarımıza salıncak yaparak diğer çocukların öldürülmesini izletmiyoruz..sende bakıyorum hak veriyorsun güzel örnek oluyorsunuz küçücük çocuklara ...:angry:

Selam…

Sn.shgiptare ben hic bir zaman cocuklarin olmesinden yana degilim.Tum cocuklari din ve irk gozetmeksizin kendi cocugumla ayni goruyorum;

Sizin hic;
Hizbulahi;
Hamasi;
EL Fetih orgutleri hakinda bir kelime yazdiginizi duymadim.

Egri oturalim ama dogru konusalim;

Sizler ne cabuk unutunuz; PKK teror orgutunden dolayi sucsuz kurtleri diyarbakir ceza evinde ;
Insan pisligini yedirme;
Tecavuz etme;
Filistin askisi;
olum cemberi;
.....
Sayisiz iskencelerden gecirdiniz ,binlercesinide ,canli canli topraga gomdunuz.

Tek tarafli suclama sizi tatmin ediyorsa suclayiniz.Ama benim icin cocuklari savas kalkani yapanlar daha sucludur.

Sizlerin yazdiklariniza yalnizca ...yalan denir.

Saygilar.