ne yaparsanız ne olursunuz..?

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR,

Öpmezseniz adam DEGILSINIZ.

İltifat edersiniz "YALAN" der,

Etmezseniz bırakır GIDER.

Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz,

Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ.

Çok yanına giderseniz "***ILDIM" der,

Az giderseniz küser.

İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der,

Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.

Kıskanırsınız "HUYUN KÖTÜ" der,

Kıskanmazsınız "SEVMİYORSUN" der.

Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar,

Kendisi bir saat gecikirse "BUNDA NE VAR???".

Arkadaşınızla buluşursunuz adı ihmal olur,

O buluşur "BİZİM KIZLAR" olur.

Siz başka kadına bakacak olsanız gözleriniz oyulur,

Başka bir adam ona baktığında adı "HAYRANLIK" olur.

Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister,

Dinlediğiniz anda "NEDEN KONUŞMUYORSUN?" der.

Kısacası...

Sade ama çok karışık.

Zayıf gibi ama çok güçlü.

Akıl karıştıran ama hayranlık uyandıran

İnsanı çıldırtan ama mükemmel!

Bu arada tercümelerin de kadın gibi olduğunu belirtmek isterim...

Çok güzelse nadiren sadıktır,

Çok sadıksa da nadiren güzel...Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya

hafızalardaki hatıra yada

hayallerdeki ümittir. Hüsran ise, bir tek yerde

kabullenebiliyorum,

Yaşamak mümkünken yaşamamış olmakta…

alıntıdır...

[email protected]

Eski Üye
Ya kardesim sizde bulun bi orta yolunu soylemesinler birsey..Demekki ya fazla ya az yaptiklariniz bulamamissiniz orta yolunu...Bulunda bakin bakalim şikayet eden oluyormu...Bunlara sebep sizsiniz siz..

Ya kardesim sizde bulun bi orta yolunu soylemesinler birsey..Demekki ya fazla ya az yaptiklariniz bulamamissiniz orta yolunu...Bulunda bakin bakalim şikayet eden oluyormu...Bunlara sebep sizsiniz siz..

teesüf ederin NİLAYY.peki diyelimki haklısın.o zaman bize öpmekle öpmemenin arası bir eylem söylermisin. :Orgasmo: ve bunu diğer maddeler içinde yaparsan bizde uslu birer beyfendi olup siz hanımlara o şekilde davranırız.nu maddelerde sadece kıskanma bölümü benimle alakalı zaten.diğerlerini yapacağımı pek zannetmiyorum...

[email protected]

Eski Üye
teesüf ederin NİLAYY.peki diyelimki haklısın.o zaman bize öpmekle öpmemenin arası bir eylem söylermisin. :Orgasmo: ve bunu diğer maddeler içinde yaparsan bizde uslu birer beyfendi olup siz hanımlara o şekilde davranırız

Yerinde ve zamaninda op sende..:Complice: Tabi oyle her dakika opersen bunaltirsin kizi..Ortasi budur hersey kivaminda olculu yani bu butun maddeler icin gecerli...:Orgasmo: :Orgasmo:

Yerinde ve zamaninda op sende..:Complice: Tabi oyle her dakika opersen bunaltirsin kizi..Ortasi budur hersey kivaminda olculu yani bu butun maddeler icin gecerli...:Orgasmo: :Orgasmo:

bir gün bi kız arkadaşım olursa denerim.ama yine aynı sonucu alırsam sorumlusu sensin...karışmam :Orgasmo:

bence herşeyin vardır bi ortası aslında çoğunlukla hak veriorum gerçekten bunlar ilişki esnasında yaşanıo ama herşey iki tarafın elinde olabildiğince ortasını bulmaktır

bence herzamanki gibi erkeklerin kaçış formüllerini ve cevap verememe sözlerini nede güsel anlatmışsın tebrikler erkek cevap vermekten çok suçlamayı kendine gelincede kaçmayı çok ii bilen şahıslar bence iyi forumlar

Kadim

Cevap: Kadınları anlamak zor

Kadına uzak
Allah'a (C.C.) yakın olacaksın

blueice

öperseniz beyefendi degilsiniz,öpmezseniz adam degilsiniz.her istedigine evet derseniz karaktersiz olursunuz,karşı çıkarsanız anlayışsız.çok yanına giderseniz sıkılır,az giderseniz küser.iyi giyinirseniz çapkın der,dikkat etmezseniz zevksiz der.kıskanırsanız huyun kötü der,kıskanmazsanız sevmiyorsun der.konuştugu anda dinlemenizi ister,dinleginiz anda neden konuşmuyo der şimdi soruyorum ne yapmak gerek

Sen fazla düşünme bence, anlasan burada olmazdın:freakedout:

teşekkür ederim beni bu duruma itene teşekkür ederim eee o bunları yaparken uzak durmasını bilseydim burda olmazdım acemiydik ne yapalım karşımdaki tecrübeliydi güvendik tecrübesine