Bizi Avrupa Birligine Alacaklarmı?

Hepiniz biliyorsunuz yaklasık 50 senedir AB ye girmeye ugrasıyoruz.Bu yolda Avrupa ulkelerine bircok odunler verdik

Avrupa Birligi ulkeleri gercekten bizi AB ye kabul edeceklermi? Yoksa yenı yenı odunler alabilmek icin oyalıyorlarmı?

şu an iktidardaki hükumette AB ye giremeyeceğimizi biliyor.ama AB yi kullanarak bazı şeyleri değiştiriyor.normalde değiştiremeyeceği bazı yasaları AB kriterlerinin arkasına saklanarak yapıyor.tabi avrupada bizden korkuyor.TÜRKİYE bu nüfusla ab ye girerse avrupada patlama yaşanır...dünyanın yarısı TÜRK nüfusu olur...

Karaca10, Yazdığın yazının gerçekle hiç bir alakası yok...

AB Türkiye'ye hayır diyemez bunu siyasetle az alakası olan insanlar bile anlayabilir. AB Türkiye'ye gebedir yoksa neden 1957'den beri oyalamakta ? Neden almıyoruz diyemiyorlar? Şuan ki hükümetin AB tutumu bence çok düzgün az çok hatalar olsada... AB'ye bugüne kadar hangi hükümet rest çekmiş? Bugüne kadar gelen her hükümet AB ne dediyse onu yaptı fakat AB şuan ki hükümete diğer hükümetlere geçirdiği gibi sözünü geçiremiyor.AB girdiğimizde onlarda biliyor AB'nin Almanya'dan sonra 2. büyük ülkesi olacağımızı ve kısa sürede içerisinde AB'nin en büyük ülkesi olacağımızı biliyorlar...

AB bize neden gebe ?

- Yer altı zenginliklerimiz için...
- Coğrafi konumumuz....
- Askeri gücümüz...
- Toprak zenginliklerimiz...
- ve bir çok nedenler... Saymakla bitmeyen nedenler...

Hiç bir şey uzaktan göründüğü gibi değil... Bunları unutup yorumlar yapmaktansa hiç yorum yapılmaması daha iyidir.Sabredin bi dönem sonra bende meclisteyim o zaman sizin sesiniz olacağım :Super: oyları şimdiden hazır edin :Complice:

Son düzenleme:
ya almasınLar Ben girmek istemiorum alsalar nolcak alt üstü pasaport falan kalkıcak bide diolardı trenle gidilcek avrupaya falan gülüodum bende :biggrin:

SAHARAY

Bizi Avrupa birliğine niye alsınlar ki? Avrupa birliğini biz bu ülkeye aldık zaten.
Gelipte meclisimizde devletin bütün kurumlarına sözleriyle verip veriştirmediler mi?
Onlar sözleriyle bizi yererken bu ülkeyi yönetenler sessiz sedasız oturmadılar mı?
Avrupa birliğine falan girmeyeceğiz ve ben kendi adıma söyleyeyim, Atatürk
bile davet ederlerse katılırız demiş,ben de davetiye yollarlarsa belki girmeyi düşünebiliriz diyorum.
Onurlu ve kararlı bir şekilde kendimizden de taviz falan vermeden kabul ederlerse tabi ki!!!