En güzel aşk sözü

Bir kişiye aşık oldunuz, Onu etkilemek icin söyleyebileceğiniz en güzel söz nedir?
Bu soru Erkeklere sorulmus herhalde .Cunku Bayanları etkilemek icin erkekler dusunsun ne soyleyecegini. Ayrıca bir erkege ne kadar guzel soz soylersen o kadar itici gozukursun uzak duracaksın soguk davranacaksın ki senı cozmek icin senınle ilgilensin ,Onlar her zaman kacanı kovalar

"senin yanındayken tek düşmanım akıp giden zaman" derim onun yanında ne kadar mutlu oldumu anlayınca etkilenir heralde...;)

bence duyguyu en etkili davranışlar gösterir.bir insana seni seviyorum demek yerine sevgi dolu bir bakış daha etkili olur bence...

seven her şeyiyle belli eder..
sevmek seni seviyorum demek değil..seni seviyorum derken TİTREMEKTİR..

Nil@y

Eski Üye
Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım...

Bir kişiye aşık oldunuz, Onu etkilemek icin söyleyebileceğiniz en güzel söz nedir?
emre sen bu konularda biraz toysun galiba söz söyleyeceğimizi de nerden çıkarıyosun ben eskiden etkileme işlerini bakışlarımla hallederdim söze gerek kalmazdı...şimdi ise yaş kemâle erdi be emre anlayacağın elek duvarda

Öl de ölüyüm uğruna...(tabi artık yapmam çünkü iki tane prensesim var yoksa yinde hala aşığım canıma...):Entusiasmado: