Son Moda Saçmalıklar...

Sizce Son dönemlerde dikkatinizi çekip size saçma gelen neler var ?​

Benim en çok dikkatimi çeken bir kız bir erkekle sevişmek için çıkması... Adeta AB ülkelerinde olduğu gibi cinsel ilişkiye girme yaşı 11 düşmüş ve kürtaj yaşı 14lere kadar düşmüş bir ülke konumuna girdik.Bana göre Türk genci AB standartlarında en çok örnek aldığı ve buna özgürlük laiklik diye adlandırmaları ise tamamen beni çıldırtan olay... Açıkcası laiklik kavramını kendi cinsel ihtiyaçlarının üzerini örtmek için kullanmalarıda ayrı bir şey...

4 yıl önce Canada'da kaldığımda bir grup canadalı ark ile sohbet sırasında aralarında geçen muhabbet konusu cinsellikti.Orada arkadaşımın kız kardeşi ilk cinsel deneyimini 12 yaşında yaptığını söyleyip ve 7 erkekle ilişkiye girdiğini söyleyip övünüyordu.Diğerleri de aynı şekilde...Tamamen bende pek düzgün birisi değilim fakat şuan görüyorum ki Ülkemin gençliği sadece yurt dışındaki hayata özeniyor ve buda benim midemi bulandırıyor.Buna benzer birkaç nedenden ve bu nedenden dolayı Asla bir Türk kızı ile evlenmeyi düşünmüyorum... Yabancı ülkeler Osmanlı adetlerini örnek almaya başladığı son dönemlerde bizse avrupanın cinsel hayatını örnek alıp sadece o bu konuda yoğunlaşma çabası içerisindeyiz... İleriye dönük görebildiğim Genel Evler Kraliçesi geçmişte yabancı bir ülkeden çıkmış ve dünyaya nam salmış...Şimdi gelecek bence genel evler kraliçesi bir türk kızı olacaktır bu gidişle...

Bu yazıya şimdi karşı çıkan kızlar olabilir fakat ben kişiye yönelik belirtmedim genel olarak düşüncemi belirtim..

cerrahın gözlemlerine hak vermek gerekir özgürlükler yanlış algılandı bizim ülkemizde ama
bu konuya tavsiyelerle arkadan gelen gençlere bunun yanlışlığını hakeret etmeden bocalamaya girmeden özümsemelerinde yardımcı olmak gerekir telkinlerle örf ve adetlerimizi anlatarak sevgili cerrah

Cumhurbaşkanlığı seçimi tartışmaları...Milletin çoğunluklu vekili kimi seçerse o olur...O zaman seçimlerin ne anlamı var.Maksat mahalefetlik olsun diye saçmaca karşı çıkmalar, bence son zamanların en saçma olayı...NEREDE DEMOKRASİ...!!! NEREDE MİLLETİN İRADESİ...!!!