Bodrum'a değil, hacca gidin

Kızmadım Güney, niye kızayım ? Sadece korunmam gerekmiyor, cinsellik dışında :)

hey ...carloss...dostum.... inanki benim bir suçum yok....sanada kızgın değilim...

karanlık odaların yolunu bile bilmem inan bana...bodrum semaları dersen hani.....

heyheyde ..hey..hey..dermişim..

güzeldi ..güney ..dostum...


daha güzel yarınlara......
 

SAHARAY

Kimsenin inancı beni ilgilendirmiyor.Yanlız bir şey var ki buna yorum yapmadan geçemem.
Hacdan gelmiş birinin kolunu öpmekte ne oluyor? Yaşar Alptekin'in diğer müslümanlardan
farklılığı ne de kolunu falan öpmüşler ben pek anlayamadım.İnancın reklamı olur mu?
 
Merhaba
Yaşar Alptekin, İHH İnsani Yardım Vakfına gelerek Mavi Marmara gemisine binmek için başvuru formunu doldurdu. İHH yöneticileri ile de görüşen Alptekin İHHnın diğer faaliyetleri hakkında da bilgi aldı.

Haziranın son haftası Gazzeye doğru hareket edecek olan 2. Özgürlük Filosuna katılım için ön başvurular bütün hızıyla devam ediyor. Türkiyeden yapılan başvuranların yanısıra şu ana kadar 66 farklı ülkeden Filistin dostu Mavi Marmara gemisine binmek için başvuru formlarını doldurdu.
Sadece İHH İnsani Yardım Vakfının internet sitesinden yayınlanan ön kabul başvuru formu dolduranların sayısı 25 bine ulaştı. İllerden gelen talep üzerine ise Türkiye genelinde yaklaşık 500 bin başvuru formu dağıtıldı. Formlar doldurularak vakfımıza gönderilecek.

Mavi Marmara gemisine binmek için her kesimden insan başvuru formu doldurarak hassasiyetlerini ortaya koyuyorlar. Eski oyuncu Yaşar Alptekin de vakfımıza bir ziyaret gerçekleştirerek katılım için ön başvuru formu doldurdu. Gemide yer almak istediğini söyleyen Alptekin vicdan sahibi herkesin filoya destek olması gerektiğini belirtti. Yaşar Alptekin ayrıca İHH Başkanvekili Yaşar Kutluay ve Başkan Yardımcısı Cüneyt Kılıç ile görüşerek vakfın, katarakt, su kuyusu, mescid yapımı gibi faaliyetleri hakkında da bilgi aldı.
 
Üst