Supermeydan Bulusma

Supermeydan Buluşmasına Gelir Misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    23
Arkadaşlar Supermeydan FORUM olarak bir buluşma düzenlesek gelenler olur mu diye bir nabız yoklayalım dedim... Gelenler ve gelmeyenlerden oyları bekliyoruz...

Arkadaşlar oy kullananlar bir yorum yaparsa çok iyi olacak çünkü kimlerin gelip gelemeyeceğini de görmüş oluruz ve forumda aktif olanları...

Son düzenleme:

[email protected]

Eski Üye
Valla cerrah boyle bir bulusma cok guzel olurdu forumdaki arkadaslar birbirin tanirdi fakat benim gibi bircok insanin gelemeyecegini dusunuyorum..keske elimde olsada gelebilseydim hem turkiyeyi hem sizleri gorebilseydim ama malesef imkanlarim su an buna izin vermiyor...uzun bir surede vermeyecek gibi gorunuyor..
siz buraya gelseniz olmazmi??:Complice: (saka sakaaaa)

Yok Abİ Saol Ben Almayayim.sosyal Etkİnlİk Denİlen Şeylerden Pek Haz Etmem Ama Sİtede Chat LeŞmek Gİbİ Bİr İmkan Olsa Belkİ Olurdu En Azindan İsteyen Herkes Katilir.

Cevap: Supermeydan Bulushma

Başa baş giden bi anket olmuş:)

Dikkatimi çekende sadece olumsuz cevap verenler cevap yazmış... :)
Bİ süre bu anket kalacak belirli bi sayıya ulaşırsa buluşma olacak... Olmazsada herhalde gene sadece Ayşegül ile biz gezip eğlenicez :Complice: dimi ayşegül tek sosyal olan ikimiziz bea yahu :D

ben gelirim fakat ben ist oturmuyorum ank oturuorum
ama elimden geleni yapar gelmeye çalışırım

eğer biraz uzun süre bu anket devam ederse belki eşimle beraber katılabilirim diye düşünüyorum ama bebeğimin biraz büyümesi lazım cerrah abisi
elbette gelmeyi çok isterdim ve sizlerle tanışmak fırsatını bulmuş olurduk arkadaşlarla iyi forumlar...:smile: :smile: :smile:

Bu konuyu yazalı baya olmuştu ama gelenler olursa yeniden düzenleriz...

Zaten Haziran ayından itibaren Kendi organizasyonlarım yeniden başlıyor davetlim olabilirsiniz...

ilk etapta Ağva 'da 5 bin kişilik clupta bir organizasyon + Sabaha doğru Karadenizde yat gezisi...

ikinci etapta antalyada bir gazinoda bir organizasyon + yat gezisi...

üçüncü etapta Erdekte bir organizasyon + yat gezisi...

dördüncü etapta ist. adalarda bi organizasyon + yat gezisi...

Bu yaz her zaman olduğu gibi organizasyonlarım olacak buradan takip edebilirsiniz...