Gerçekten seven erkek nasıl anlaşılır?

Evt gercekten yürekten seven bir erkek nasil anlasilir arkadaslar. Biz bayanlar nasil anlariz, veya böyle sorayim, Beylere sesleniyorum. Siz gercekten seviyorsaniz nasil davraniyorsunuz? Ben bazen erkek arkadasimi yanlis anlayabiliyorum. Gercekten seven sevdigini ZOR mu söyler? Bi Aciklarsaniz cok sevinirim, Nasil anlarim=?????

valla yürekten sevip sevmediğini anlayamassın boş yere uğraşma.sen hayal et okadar olsun.olmuyorsada güle güle dersin...
ya da şöyle yap sen:)) bir erkek arkadaşınla onu kıskandır o zaman daha net anlarsın..

dipnot:bunun sonucunda terkedilebilirsin üzülme hayatın gerçeği bu:))

Kiskandirmak tek cözüm olsa keske.......
Bence böyle anlamam ben...
Baska seylerrr olmali... BEYLER size sesleniyorum. nasil oluyorsunuz severken?

Erkek sevmesede kıskanır. :)

Karşı cins size ne kadar düşkün bunu bariz görebilmelisiniz. Bu tlf.la aramak olabilir sizi görmek istemesi gibi sizinle konuşurken dilinin tutulması gibi boş vakitlerini senin yanında geçirmek için çaba harcamak gibi seven erkek bunu yapar diyorum ben.. sevdiğim yok ama ben böyle yapıyorum sevdiğim aşık olduğum insana :)

evt baska cevaplar yokmuuu bekliyorummm arkadaslar, Gercekten seven erkek utangacmidir cekinirmi yoksa sevgisini ifade mi eder... hangisi gercektir, cekinen mii dobra dobra utanmadan söyleyenmiii

Sevginin çokluğundan çok, sevginin sebebi üzerinde durmak lazım bence.
Yok olmaya mahkum özellikler üzerine, daimi sevgi olamıyacağını düşündüğüm için ,

'' Kişi Neden sevilir'' kavramı üzerinde durmakta fayda görüyorum.
Buyurun efendim.

Valla yazdiginizi anlamaya calistim... (türkcem öyle süper degil de :))) yinede tskler :) belki daha acikkk ve kolay türkce yazarsaniz sevinirim abi :)

leonhaan

Uzaklaştırıldı
bak kardes ben de bi erkegim erkegin sevip sevdigini anlamak onun seviyorum demesine baglı deyil
21. yy da yası yoruz artık bu kelimenin bi anlamı kalmadı (enazından benim görüsüm bu) sevgilim bana öyle bi sarılırdıki seni seviyorum kelimesinden daha da degerli hemde milyon larca kat daha deger li yaaaa :D

Son düzenleme: