Yeni Yöneticimiz Y.E.K

yeni yönetim yapılanmamız çerçevesinde Y.E.K rumuzlu üyemizin rütbesi supermoderatörlüğe yükseltilerek kendisi yönetim kadromuza dahil edilmiştir.

KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM (Umarım iş hayatında ŞEF olarak gösterdiği başarıyı Sanal hayatındada gösterir)

Tebrik ederim şef sana başarılar dilerim.

yeni yönetim yapılanmamız çerçevesinde Y.E.K rumuzlu üyemizin rütbesi supermoderatörlüğe yükseltilerek kendisi yönetim kadromuza dahil edilmiştir.

KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM (Umarım iş hayatında ŞEF olarak gösterdiği başarıyı Sanal hayatındada gösterir)

Diyer tüm yönetici arkadaşlara ve Y.E.K kardeşime başarılar dilerim.
Kardeşimizin başarılı olacağından şüphem yoktur, ve hatta yönetime daha evvelinden gelmeliydi diye düşünüyorum.

Görev istenilmez verilir '' kaydesince kardeşimin görevini kolaylaştırmak adına elimizden geleni yapacağımızı ümid ediyorum.

Kardeşime saygılar.

SAHARAY

Y.E.K yeni görevinde başarılar diliyorum sana. Senin objektif, tarafsız ve adil
davranacağına yürekten inanıyorum. Yeni görevin hayırlı olsun hemşerim...

Y.E.K.

Altın Üye (Haziran 2008)
Y.E.K yeni görevinde başarılar diliyorum sana. Senin objektif, tarafsız ve adil
davranacağına yürekten inanıyorum. Yeni görevin hayırlı olsun hemşerim...
Sağolasın,ben de senin eskisi gibi hiperaktif günlerine biran önce dönebilmeni ümit ediyorum.Açacağın eğlenceli konularla forumdaki burukluğu gidereceğini umuyorum:)

Tebrikler şef çok yerinde bir karar bence.Başarılarının devamını dilerim gönülden...:Entusiasmado: