• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

İşte dünyanın beklediği son kehanet!

baba vanga kehanetleri , 2019 kehanetleri , kahinlerin türkiye kehanetleri , baba vanga 2019 türkiye kehanetleri , nostradamus , baba vanga kehanetleri 2019 , baba vanga kehanetleri türkiye , nostradamus 2019

11 Eylül saldırılarını tam 12 yıl öncedn haber veren kahinin son kehaneti tüm dünyayı endişelendirdi.

Dünyanın gözü 11 Eylül saldırılarını 12 yıl önceden haber veren kahinin yeni kehanetinde, Rusya dünyaya hakim mi olacak?..

Rusya, Hitler'in bile ziyaret ettiği ve 11 Eylül saldırılarını önceden haber veren Bulgar kahin Vanga'nın kehanetini tartışıyor.

Kafkaslar'da kriz ABD-Rusya kutuplaşması doğurdu. ABD'ye 2001'deki terör saldırısını 12 yıl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yıl önce "Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak" demişti.....

Gürcistan'ın ayrılıkçı bölgesi Güney Osetya'ya askeri operasyonuna Rusya'nın yaptığı müdahale Kafkaslar'da kriz doğurdu. ABD'nin devreye girmesi yle Rusya ile soğuk savaş dönemini hatırlatan kutuplaşma başladı.

Rus dergilerinin de Vladimir Putin'in Rusya Devlet Başkanı olduğu dönemde konu ettiği Bulgar medyum Vanga'dan söz ediyoruz. 1996 yılında 84 yaşındayken ölen iki gözü kör Bulgar kâhin Vangelia Pandeva 1994'de "Vladimir'in zaferi dünyada her şeyi buzlar gibi eritecek. İklimler değişecek. Rusya ayakta kalacak. Dünyaya hâkim olacak" demişti.

'KURSK' FACİASINI BİLDİ

Özellikle şu anda Rusya Başbakanı olan ve Kafkaslar'da krizde Medvedev'i gölgede bırakan Putin'in isminin Vladimir olması bu kehanete olan merakı artırıyor.

16 yaşından itibaren çevresinde olağanüstü güçleri olan, gelecek hakkında öngörülerde bulunan biri olarak Vanga ismiyle tanınan kâhin 11 Eylül 2001'de ABD'ye El Kaide'nin düzenlediği saldırıyı daha 1989'da "Amerika'yı demir kuşlar düşürecek" diyerek haber vermişti.

Vanga'yı Nazi Almanyası'nın diktatör lideri Adolf Hitler'in dahi ziyaret ettiği ve evinden üzgün ayrıldığı rivayet ediliyor.

Kehanetleri arasında 2000 yılında dünya denizcilik tarihinin en büyük faciası olan Ruslar'ın Kursk denizaltısının esrarengiz bir biçimde infilak etmesi, Rusya'nın bugünlerde çıkartılması düşünülen G-8 zirvesine 10 yıl önce girmesi de var.
Sabah

Bu habere ençok Koministler sevinir herhalde:))
 
YUKSELL sadece bu forumda gercekleri sadece siz okuyacaksiniz, bulgaristanda ,

iste fotografi:

VANGA aslinda BABA VANGA denen bir ihtiyar kadinin torunudur. Kehanet sadece yalan devlet eliyle yapilan yalan

Oncelikle BABA VANGA kim oldugunu anlatayim:
BABA VANGA Todor jivkov zamaninda cok fakir hale dusmus bir kadin ,
SIFLIS: FRENGi cinsel hastaligina yakalanmis bir kadin , hafif gozu de biraz kor
guzellik desen yok,cinsel hastaligi yuzunden de kimse yanina yaklasmiyor. Ve is te vermiyor

TODOR JIVKOV a dilekcede bulunuyor, ben calisamiyorum bana maas baglarmisin, JIVKOV da Ben sana baglarim ama buna digerleri razi olur mu ??? Komunist sistem icinde
kimse haksiz para kazanmasina sebep vermemek icin kabul etmiyor.

2nci mektupta Hic olmazssa kendim para kazanayim diye birseyler yapmama musade edin goz yumun - Komunist sistemde FALCILIK haa bu cok zor. haksiz para kazanmak
ancak kapitalist sistemde mevcut

Todor jivkov da goz yumuyor parti de birsey demiyor bu kisisel bir caba Kadin ac kalmasin diye Devlet baskani JIVKOV kadinin evine 3-4 ziyaret ediyor kadinin yolunu aciyor, devlet baskani bile fal baktiriyor diye gecince baska ulkelerden de musteriler akin ediyor

--jivkov bakiyor ki falcilik devlet ekonomisine bile turist cekiyor ,komunizm icinde tek buna musade ediyor fal baksin diye. kadin gercekte falci degil ama adi cikmis.
kadin hakkinda 3-5 hikaye uyduruluyor falim cikti diye .

__ fal bakmasi ise soyle frengi hastasi oldugu icin kimse yanina yaklasmiyor , yaninda baska bir kadin soyluyor fali. kehaneti. . VANGA oldukten sonra fiyasko cikiyor ama o yanindaki kadin ses etmedigi icin konu kapali kaliyor.
Simdi ise var olan meshur ismine KIZ torunu konuyor. o zamana kadar vangayi torun gormemis bile. ama kadin falciyim diye isim yapmis.

fallarin cogu atmasyon cikmamis , bu bir devlet destegi ile turizm ve turist cekmek icin.

Kahinlikle alakasi yok. PARA ve PARA

senolmutlu@2008 SUPERMEYDAN
 
bugün ülkemizdede bir cok kahin var ve hedet televizson yayinlarina cikarak anlatiyorlar
ALLAH bizigeleceyi gören mudyumlarin serride korusun tesekürler böle birkonuyu actiginiz
icin.
 

güney

Çok keyifli bir haber desem ama sadece keyifli..

Koministlerin kehanetle işi olmaz gerçeklikler önemlidir...

Marx,
Diyalektik materyalizm de tarihsel maddecilik kuramıyla zaten bu dönüşümün olacağını kapitalist sistemin yıkılıp yerine kominist sisteme geçileceği bunun doğal bir döngü olduğunu ki tıpkı feodalizmin eleştirisinden kapitalizmin doğması gibi,kapitalizmin eleştirisindende komün yaşamın doğacağını söylemiştir yıllar önce...Koministler bu doğrultuyla hareket eder...

Bence eleştiriler nekadar çoğalırsa bu değişim o kadar yakındır... Bakınız eleştiriler başlamış bile....:)))

Efendim emeğinize sağlık keyifli bir haber....
 
kehanet gerceklesirse, gene donerler rus sempatizanligina.

daha once donenler 50 kere dondu. birde rus tarafina donusu seyreyleye gor.
donen donene siyaset ,2-3 yil once top sakal horoz sac-kupe sakali,siyaset politika sakali

herhalde herkes lenin sakali salar. zamanin modasi ne cabuk geciyor.

hayal kurmak bile istemiyorum.

eski hurriyet gazetesindeki eski imajlara bakiyorum guluyorum,insanlar zamanin modasi ugruna ne maskara oluyorlar . ortadan bakiyorum ,daha cok sey goruyorum
 

Y.E.K.

Altın Üye (Haziran 2008)
'Rusya dünyaya hakim olacak'

ABD'ye 11 Eylül 2001'deki terör saldırısını 12 yıl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yıl önce "Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak" demişti.
11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya'nın Gürcistan'ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika'ya dair şu kehanetlerde bulundu:

“Amerika Birleşik Devletleri'nin 44'üncü başkanı (Yani George Bush'tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika'nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşı'nı başlatacak... Üçüncü Dünya Savaşı'nda ilk kez atom bombası kullanılacak.

BİRÇOK ŞEYİ BİLMİŞTİ

Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga'nın kehanetlerinin yüzde 80'i doğru çıktı. 1989'da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da ” Vladimir'in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

BUNDAN SONRAKİ YILLAR İÇİN KEHANETLERİ

2008
- 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı'nın başlama sebeplerinden biri olacak.

2010 - 3. Dünya Savaşı Kasım 2010'da başlayacak ve 2014'e kadar sürecek.

2011 - Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaşla Avrupalıları yok edecek.

2014 - İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.

2016 -Avrupa'nın nüfusu azalacak

2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa'nın tek hükümdarı olacak.

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.

2076 - Bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

2088 - Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.

2097 - Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 - Yeni bir di,n

2304 - Ay'ın sırrı, gizemi çözülecek.

3797 - End of the world - Dünyanın sonu... Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak
haber61.net
 

güney

2076 - Bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

Tüh göremiyeceğiz galiba...:(((

Ama olsun torunlarımızın görme ihtimali yüksek....:)))

ayrıntılar dikkat çekici...

emeğine sağlık tek vede YEK....
 

Y.E.K.

Altın Üye (Haziran 2008)
2076 - Bütün dünyada "sınıfsız" komünizm sistemi yerleşecek.

Tüh göremiyeceğiz galiba...:(((

Ama olsun torunlarımızın görme ihtimali yüksek....:)))

ayrıntılar dikkat çekici...

emeğine sağlık tek vede YEK....

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak. 2046'ya kadar dayanabilirsen organlarını rektifiye eder,2076'yı görebilirsin sevgili Güney:)
 
Nostradamus 'un da çok kehanetlerini okudum tarihler vererek kehanetlerde bulunuyor tutan var tutmayanı var ...Allah bilir diyorum gene de herşeyi

Dün bu konuyu Eftelya da ele alarak paylaşmıştı bizlerle...
 
Üst