En son aşık oldugunuz yada sevdiginiz kadina ne zaman cicek aldiniz...

Aşık oldugunuz yada sevdiginiz kadina enson nezaman cicek aldiniz...

• Dun

Kullanılan: 1 11.1%
  • Bugun

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1 Hafta once

• 1 Ay once

• Arada bir

• Dogum gununde

• Sevgililer gununde

Kullanılan: 1 11.1%
  • Tanisma yildonumumuzde

• Evlilik yildonumumuzde

• Hatirlamiyorum

Kullanılan: 7 77.8%

• Kullanılan toplam oy
    9

[email protected]

Eski Üye
Madem erkek arkadaslar bizim icin anket aciyor bizde onlar icin birkac anket hazirlayalim dimi ama?
Hadi bakalim sitemizdeki erkekler bu konuda ne kadar hassas ve duyarli....(Sizde bilirsinizki bayanlar cicegi cok sever.)
En son aşık oldugunuz yada sevdiginiz kadina ne zaman cicek aldiniz...

Hatırlamıyorum:(
Hem kadınlar zaten bir cicektir onlara tekrar cicek almanın anlamı ne? Bence onları sulamak lazım Hemde hortumla:))

Sakaydı alınmayın hemen ............................

çokmu önemli ne zaman aldığımız devir geçim devri çiçek alsak ne olur almasak ne olur önmeli olan karşılıklı sevgi saygı.

bir de çiçek neden hep erkekten beklenir madem meraklısınız çiçeğe bu kadar neden siz almıyorsunuz vede anketinizi bu yönde şekillendirmiyepte erkeklere yönelik kısıtlı bi şekilde oluşturuyorsunuz.

Son düzenleme:

[email protected]

Eski Üye
çokmu önemli ne zaman aldığımız devir geçim devri çiçek alsak ne olur almasak ne olur önmeli olan karşılıklı sevgi saygı.

bir de çiçek neden hep erkekten beklenir madem meraklısınız çiçeğe bu kadar neden siz almıyorsunuz vede anketinizi bu yönde şekillendirmiyepte erkeklere yönelik kısıtlı bi şekilde oluşturuyorsunuz.
Anketi boyle olusturmamin sebebi genelde erkeklerden bayanlara cicek gelmesi ve bir erkegin cok kirdigi bir bayanin gonlunu bir cicekle alabilmesidir....evet donem gecim devri sevgi ve saygi cok onemli fakat insanin sevdigi erkekten aldigi cicek kadarda guzel olan birsey yoktur..tabi bu benim dusuncem

[email protected]

Eski Üye
inanmiyorum ya koskoca forumda bu ankete sadece 21 kisimi cevap verdi...arkadaslar aranizda sevgilisine esine aşık oldugu kadina hic cicek alan yokmu?oo my god..