Bekar Erkek Erken Ölüyor

Bekarlık sultanlıktır mıdır bilinmez ama bekarların erken öldüğü anlaşıldı.​

California Üniversitesi uzmanları tarafından 67 bin yetişkin üzerinde yapılan araştırmada hiç evlenmeyenlerin, evli ya da boşanmış olanlara göre daha az yaşadıkları belirlendi.

Uzmanlar, bu süre zarfında dulların evlilere göre ölüm ihtimallerinin yüzde 40 daha fazla olduğunun tespit edildiğini söyledi. Boşanmış ya da ayrı yaşayanların evlilere göre ölüm ihtimali yüzde 27, hiç evlenmeyenlerde ise bu oran yüzde 58 daha fazla.

İngiltere Tıp Derneği nin Epidemiyoloji ve Sağlık Dergisi'nde yayımlanan araştırma sonuçları, 19 ila 44 yaş arasındaki bekar erkeklerde ölüm ihtimalinin evli akranlarına göre neredeyse 2 kat daha fazla olduğu kaydedildi.
Dergi, bekarlarda ölüm ihtimalinin yüksek oluşunu, sosyal tecrit duygusuyla çocuk ve akrabaların desteğinden mahrum olmaları olarak gösterdi. Güvenli olmayan cinsel hayatın da bekarlarda bulaşıcı hastalıklar ve ölüm riskini artırdığı bildirildi.
Bugün

Tabii bekar erkek ne yapıyor.
Benim gibi sağdan soldan yiyor. Alıyor karbonhidratı. Ye ye nereye kadar.
Ölümüm yakın demek ki :(

zamparalik yapmak olduruyordur,,kadin pesinde kosmak

Gurcistanda Batum limaninda bekardik Kadin pesine dusmustuk sanirim 1990 senesiydi, oyle tehlikeli bir liman ki, bicak cikariyosun, tabanca cikariyolar bang , meftaa , gittin
hemen olen adami nehire atiyorlar, gemi demirdeyken nehir sularinin getirdigi cesetleri goruyorsun.

abazya ile savas halinde aclik fakirlik. oranin tek medeni muessesei Medya restoran hoteli idi elektrigi turkiyeden aliyordu o zamanlar gurcistan, elektrik yok oyle bir sehir dusunun. Limana 10 kisisi giderseniz bile guvenli degil.
Diger taraftan azginlik beyne vurmus, bir eve gittik. kucuk ufaklik kiz uyandirmasa bizim arkadasi , Sirtimizdan Hancer gibi Bicakla kesilecektik, kapiya gaz tupu koymuslar,kilitlemisler kesin kurbaniz. kapinin onunde insanlar var 10-12 kisi ganimet paylasicaklar ya.

Oyle bir ciktik o evden , oyle bir kosmaya basladik ki, hic bilmedigimiz yurudugumuz ara sokaklardan kosarken bacaklarim arkama carpiyordu. arkama bile bakmiyordum derken 10-12 kisi bicakla ve silahla kovaliyor mermiler bizi tutturamiyor.
o anda SEBASTIAN COE dunya atletizm sampiyonundan daha hizli kostuguma eminim , postu deldirmemek icin , doping hapi verseler o kadar hizli kosmam. Gemiye girdigimde 3-4 kilodan fazla verdim.
Ertesi gun Hicbirsey olmamis gibi yine disari ciktim, gene ayni

evlendik te kurtulduk ,darisi bekarlarin basina :Cachondon:

onairci

Sözlük Yazarı
Evet, biz bayanlar sizlerin ömrünü uzatıyoruz, sizde bizim ömrümüzü yiyorsunuz, böyle karşılıklı bir uyum içersinde hayat devam ediyor:)