• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Sizce En İyi Komedyen Kim?

Sizce En İyi Komedyen Kim?

• Kullanılan toplam oy
    31
hemen hepsi kendi dalinda guzel, duzgun olarak bakarsak beyazit ozturk, daha revacta ,sanatcilarin insanlara normal hayatta da ornek olmasi gerekir.

ama benim favorim. Devekusu Kabare olacaktir. Devekusu Kabare , Bugunku turkiye 10 sene onceki 20 sene onceki 30 sene oncekini ,daha oncekini de icerir. 20- 25 yil once bugunku turkiyenin durumunu , ekonomisini siyasetci ve politikacilarini aciklayacak bundan sonraki donemler de gecerli olacak bir komedi daha pek gelmemistir.
Zeki ALASYA ve Metin AKPINAR benim gozumde buyuk ustadir. gazete okumaya gerek yok. 1980 yillarin bu Tiyatrolara bakin her zaman ayni seyler degismez. Turk insaninin ustun kabiliyetlerini de gorursunuz. Her tiyatro kasedini tekrar baktiginizda farkli yonler goreceksiniz. Bu komedyenlerin kabiliyetleri cok buyuktur. ve bircok sanatci o kadrodan cikmistir.

Mujdat gezen de, Sener sen in de agltarak gulduren yapilari Turk insaninin her iki duyguyu yasamsini saglar. simdiki Komedyenler daha cokcasina Talk show ustune kurulu. bu da farkli bir yontemdir. Cem yilmaz da bu isi iyi yapiyor.
Ayrim yapmak zor. Hepsi kendi capinda iyiler

Y.E.K.

Altın Üye (Haziran 2008)
Şimdi Beyazıt ÖZTÜRK ve Okan BAYÜLGEN komedyen midirler,yoksa standup programcısı mı?Şahan'da bu familyadan dı ama Recep İvedik gibi küfürlerin sıralandığı komedi filmiyle komedyenliğe terfi etmiş oldu.Binaenaleyh komedyen aleminde ki şu an için tek büyüğün CEM YILMAZ olduğuna anketteki diğer adayların inandığı gibi ben de inanıyor bu vesileylee oyumuu CEM YILMAZ'a veriyoruum

Belden aşağı argo kelimeler kullanıp insanları güldürenleri komedyen olarak kabul etmiyorum Benim kriterlerime göre komedyen olarak kabul ettiğim taklit yeteneğide olan ,ustteki ankette bulunan tek kişi Ata Demirer dir.

Arkadaşlar şıklarda FATİH TERİM yok..Bence mimikleri yeter..Birşey söylemesine gerek yok..Bu akşam 9''45'de ATV de programı var tavsiyem kaçırmayın...95 dakika program süresi...

bence eniyi komedyen levent kırca derim beyazıda severim ama o sadece konuşmalar arasında yaptığı espirilerle bizleri güldürüyor levent kırca öyle değil konuşma arasında bir espiri yapsa önce gülersin sonra düşünürsün muhakkak bir mesaj vardır içinde kısacası önce güldürür sonra düşündürür. sonracıma okan bayülgen ona komedyen demek çok geride derim hiçbir hareketi konuşması tavırları komedyen tipi yok yılmaz erdoğan levent kırca ile aynı oda güldürürken düşündüren bir yapıya sahip .

Son düzenleme: