Çöpçatanlı buluşmalara dikkat !

Arkadaşlarımızın tanıştıracağı biriyle buluşmayı neden kabul ederiz ki sanki?

Çünkü arkadaşlarımıza güveniriz. Kıyafetlerde ve müzikte ortak zevklerimiz varsa, erkeklerde de olabilir diye düşünürüz.

Yeniden düşünmenizi tavsiye ediyoruz... Barda tanıştığı ve kendi başı bağlı olduğu için çıkamadığı bir erkekle sizi tanıştırma iznini arkadaşınıza vermeden önce ona ufak bir zevk testi yapabilirsiniz.

Bir sürü erkeği karşılaştırın (uç noktaları da dâhil etmeyi unutmayın, mesela Brad Pitt ve George Clooney'nin yanı sıra listede Salman Rüşti, Jamic Olivers veya Elton John gibiler de olmalı) ve sonuçlarınız benzerse, o zaman onun zevkine güvenebilirsiniz.

İstediğiniz yaş, boy, kilo hakkında ona ipuçları vermeyi ihmal etmeyin.

Şansınızı denemekten çekinmeyin, kimseye söz vermiş değilsiniz, istemeyeceğiniz bir durumda çöpçatan kişiye ayıp olacağını düşünmeyin!

Erkeği daha önceden görmediğiniz bir buluşmaya gittiğinizde, Bay Mükemmelle de karşılaşabilirsiniz. Üstelik buna hazırlıklı da değilseniz, kendinizi aptal gibi hissedebilirsiniz. Acelesi yoksa siz de ona ayak uydurun. Sizin gibi dış görünüşe önem vermiyor olabilir. Üstelik çoğu kadın kendi düşündüğünden daha çekicidir.

İşler yolunda gidebilir belki bir ilişkiye başlamasanız bile keyifli bir akşam yanınıza kar kalır. Peki ya oradan buharlaşmak için dua ettiğiniz kötü bir buluşma yaşadıysanız? Üzülmeyin durumu kurtarmanız için birkaç önerimiz var.

Tanımadan yapılan buluşmalarda kaçmanın beş yöntemi

1- Güvendiğiniz bir arkadaşınızı, belli bir saatte sizi araması ya da mesaj yazması konusunda önceden ayarlayabilirsiniz.

2- Birdenbire boğulurcasına Öksürmeye başlayıp, kusacak gibi hissettiğinizi ya da başınızın ağrıdığını söyleyebilirsiniz.

3- Sizin tipiniz değilse ve ondan hoşlanmadığınızı gösteren nazik ipuçlarınızı anlamazlıktan geliyorsa, garson, barmen ya da vestiyerdeki adamla flört edin, hatta açıkça telefon numarasını isteyin.

4- Ağlamaya başlayarak, eski erkek arkadaşınızı unutamadığınızı veya onu restoranda gördüğünüzü ve hemen ortadan kaybolmazsa dayak yiyebileceğini söyleyin.

5- İçki içmeyin. Buluşmaya arabanızla gelin ki kaçmanız gerektiğinde kendinizi hemen arabanıza atabilin. Hatta bahane bulmanıza bile gerek yok, nasılsa bu adamı bir daha görmeyeceksiniz.

- Not: Buluşma felaket geçerse arkadaşınıza sitem etmeyin. Çok kaba biri değilse, zaten o da sizin için en iyisini istiyordur. Sadece bundan sonrakilerle daha sosyal bir etkinlikte buluşturmasını önerin; yemek daveti ya da kokteyl gibi.

- Not: İkinci bir fikir alın. Buluşmaya gitmeden önce bir kız arkadaşınızı ve eşini aynı yere gitmeleri için ayarlayabilirsiniz. Tabii kendilerini göstermemelerini tembihleyin. Böylece daha sonradan konuyu tartışabileceğiniz birileri olur. Hem de kendinizi güvende hissedersiniz.
Leyditurk
 
ingilizler tanistirilmadiklari muddetce dost olmazlar. yani komsu boyle olsaniz tansitirilmaniz gerekir. sogukluk burada.

arkadas arkadasin arkadasir :Cachondon:
 
Üst