• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Ask'ı tek bir resim veya sozle anlatmaya varmisiniz?

Nil@y

Eski Üye
Tek resim veya bir kelimeyle aski anlatiyoruz.iste ilk resim benden katilimlarinizi bekliyorum arkadaslar.Bir resim veya kelimeyle aski anlatabilirmisiniz?

aski tek bir kelime veya sözle tarif edemeyizki aşkı tarif etmekte kelimeler hatta cümleler yetersiz kalır.hem aşk tarif edilmez ki.aşk yaşanır

Siirle Anlatsam olmazmı? :Orgasmo:

Aşkı anlat dermisin,
bir gün bana.
Ne anlatırım o zaman bilemem,
ama
camların ardından
düşen yağmur damlalarının
birbirine sarılıp ahenkle
dans ederken çalan müziğini
hiç dinledin mi sen,
ve bu melodiye eşlik eden
şöminenin içindeki loş alev için
çatırdayan dal parçalarının ritmini.
Ve...
Önce nefeslerimiz sarar bedenimizi
sonra dudaklarımız birleşir,
öylesine özgür olur ki bedenim
tenim tenine hasret duyar,
ve sen artık kollarımdasın
bir ömür boyu sürecek rüyamda.
İşte ben sana
böyle anlatırdım aşkımı
canım sevgilim.

hmmm Aşkı Anlatıyoruz demekki...

Tek kelime ile anlatılmayacağı için bir kaç cümle kurarak kendi çapımda kısaca dile getireyim...

- Aşk, her saniye kalbinin attığı insanı düşünmek...
- Aşk, yeri geldiğinde aşık olduğun insan için göz yaşı dökmek...
- Aşk, göz göze gelmeye ürktüğün ama göz göze geldiğinde saatlerce aynı pozisyonda kalıp derinliklere dalmak...
- Aşk, eli tenine deydiğinde midene kıpır kıpır oluyorsa insanın işte aşk yaşanıyor demektir...

Dahada uzatmayayım uykum var :)

- Aşk, Kısaca tamamen bir beden olmaktır...

Bu arada nilay bune terbiyesiz utanmıyon mu kuşların öpüşme fotolarını koyuyorsun ayıp ya az özel hayata saygı Lütfen :Super: :Orgasmo:

Nil@y

Eski Üye
Bu arada nilay bune terbiyesiz utanmıyon mu kuşların öpüşme fotolarını koyuyorsun ayıp ya az özel hayata saygı Lütfen :Super: :Orgasmo:
Senin baska isin yokmu ya her yazdigim mesaja niye bi bahane buluyon kardesim..Biliyorumki isin basindan askin git onlarla ugras....:Orgasmo: Bakalim buna bahanen ne olacak ama baskalarina kizip benim mesajlarima satasmana alistim artik onemli diiiiiil...

Aşk hayata karşı işlenen en guzel suç ortaklıgıdır...

Bu foto çok güzel... Erkeklerin her yaşta romantizm yaşatabileceğini ve yenilikçi zekasını ortaya koymuş...:Orgasmo: Ve foto da göründüğü gibi her yaşta bayanların ağırlığını, şımarıklığını ve her yaşta güzel olabilineceğini göstermiş tebrik ederim NİL :Super:

Aşk Hayata Karşı Değilde Ahirete Karşı İşlenmiş En Güzel Günahtır Bana Göre :) Çünkü şu yönden bakarsak Şeytan işi olarak tanımlayabiliriz... ' Dinimizde evli olmadan bırakın yatağa girip ilişkiye girmeyi karşı cinsin elini tutmak bile sakıncalı.' :Super: :Extranado: Ama işte Aşk'ın güzelliği cazibesi o sert kıvrımlı duyguları her insanı tahrik ediyor:Orgasmo:

Vay vay Nil'den yılların en iyisini görüyoruz herhalde bi 100 sene sonra bidakini... İlk defa güzel bir resim gönderdiğini gördüm kusra bakma buna benden beklediğin yorumu yapamıcam :Super: Tbrk :)

Nil@y

Eski Üye
Vay vay Nil'den yılların en iyisini görüyoruz herhalde bi 100 sene sonra bidakini... İlk defa güzel bir resim gönderdiğini gördüm kusra bakma buna benden beklediğin yorumu yapamıcam :Super: Tbrk :)
ilk defa olsada gondermisimya sen ona bak biz senden hiccc goremedikya..