Gündüzleri TV izler misiniz?

Bugün can sıkkınlığıyla yapacak bir şey ve izleyecek dvd kalmadığından çok sık yapmadığım bir şey yapıp TV'yi açtım..

Zap yapmaya o kadar dalmışım ki kendime geldiğimde 100. kanalda olduğumu farkettim..

Gündüz evde olanlar ya da tv izleme imkanı olanlar için soruyorum..

Gündüz Tv izler misiniz? Ne izlersiniz?

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
ben evdeyim gündüz ama pek tv izlemem,genelde netteyim , dışarıya çıkarım yürürüm ya da ders çalışmaya çalışırım pek mümkün olmuyo ama :::))

nette ne yapıyosun peki? forum-msn mi?

sorguluyomuşum gibi düşünme :) kendime yapacak şeyler arıyorum da

mrs.x.ray

foruma bakıyorum,msn de konuşuyorum , müzik dinliyorum, bişeyler araştırıyorum....buluyorum bişeyler işte :))

mrs.x.ray

evet aynen öyle , gündüz programlarından nefret ediyorum , izdivaçtır , bilmem nedir....

bakmış :)

itiraf ediyorum .. nedir bu diye ben de baktım :) vala ordaki insanlar baya eğleniyordu.. müzik çalmaya başlıyor, hoppaaaaa bütün kadınlar pistte :) çok hoş ya.. türkiyemin insanları :p

ben tv yi nadir izliyorum gündüzleri izlersem belgesel araştırma ara sıra gözüm takılıyor felaket cinayet haberlerine haksızlığa cahilliğe muhalefet ediyorum kendi fikirlerimce akşamları mevsim kış ise tc kanallarını izlemiyorum dram kaderci zavallı yaşamlar robot olmuş ağlayan insanlar bu insana yakışmıyor biz içgüdülerimizin esiri varlıklar değiliz kaybetmeye mahkum değiliz

SAHARAY

Bugün can sıkkınlığıyla yapacak bir şey ve izleyecek dvd kalmadığından çok sık yapmadığım bir şey yapıp TV'yi açtım..

Zap yapmaya o kadar dalmışım ki kendime geldiğimde 100. kanalda olduğumu farkettim..

Gündüz evde olanlar ya da tv izleme imkanı olanlar için soruyorum..

Gündüz Tv izler misiniz? Ne izlersiniz?

Gündüz tv izlemem.Fırsat buldukça kitap okurum.Yada nette bir şeyler araştırırım.
Bazen şiir yazarım.Bazen de ilham kapıya dayanırsa hikaye yazmaya çalışırım:)
Tv de izleyecek kaliteli programlar olmadığı için tv yi açmamayı tercih ediyorum.

Benim evde olduğum sürece bütün zamanım süpermeydanda geçer,akşamları bazen sevdiğim diziler olursa onları izlerim:Entusiasmado: