Yaz Parfümleri

DKNY BE DELICIOUS, CHARMINGLY DELICIOUS

yaz için özel olarak üretilen DKNY'nin Be Charmingly Delicious ve Red Charmingly Delicious parfümleri, Delicious ailesine yeni katıldılar. Bu kokuların kalbinde belirleyici nota olan elma yatıyor. Nostaljik elma suyu şişelerinden esinlenilerek tasarlanan parfüm şişesinin boynunda bulunan elma şeklindeki şık aksesuarını cep telefonunuza takabilir, anahtarlık, kolye ya da bileklik olarak kullanabilirsiniz.

AVON FLOWER BY CYNTHIA ROWLEY

Ünlü modacı Cynthia Rowley'den baharı erken karşılamanız için neşeli bir parfüm Flower By Cynthia Rowley EDP. Neşeli, rengarenk çiçeklerden oluşan buket, mor yapraklı zambak imzasını taşıyor. Ilık ağaçsı kokular ve seksi musk ile devam eden koku vanilyanınhafif dokunuşu ile tamamlanıyor. 50 ml. Siyah kozmetik çantasının etrafında pembe şeritler yer alıyor. Üzerinde geniş pembe renkli bir kurdela bulunuyor.

RAPLH LAUREN POLO BLUE WOMAN EDT 125 ML

Koku, gardenya, gül, müge, şakayık, mayıs gülü, sümbül, teber, sandal ağacı, misk, yosun, vetiver karışımından hazırlanmış. Maviler dünyasının yeni parfümlerinden Blue, rahatlık ve huzur için hoş bir seçenek sunuyor. Güneşi, denizi ve gökyüzünü vurgulayan parfüm, taze ve şık bir kokuya sahip. "Hayata güvenle bakan" kadınlar için...

MISSONI COLLECTION

Missoni Acqua EDT Bayan Parfüm

Akdenizin kristal mavi sularında esinlenerek yaratılmış olan parfüm, sofistike , yaşam enerjisi dolu , renkli iç güdülerine güvenen, denizi ve doğayı seven seksi kadınlara hitap ediyor.. Kokunun canlı yeşilinde sulu kavun taze greyfurt özleri , parlayan mavisinde kadife menekşe yaprakları şakayık, taze inciçiçeği ve kristal turkuvazında ise yasemin yaprakları güneşin denize yansıyan sıcaklığını hissettiriyor.
mynet
 
Üst