"19 Mayıs Allaha isyan".....İsyan ediyorum....

bura yazılan yalış yorumlar karşısında ben desemki yüksele acıyorum....
ve yükselin sitesinde yorumyapanlara acıyorum siz ne dersiniz.....

sheytanın yazmış olduğu yorumu okuya biliyorsanız yazısında şahısa ait yorum yok

partiye ait yorum var ve partiyi destekleyenlere ait yorum var

sheytanda katılıyorum ve yahutda katılmıyorum şekline yorum yazsaydı

bende aynı şekil yazardım bence siz önce ona bir kaç cümle yazın derim

ben yorumumu yazdım ben yorum yapsaydım o kişiyi suçlardım demiştim sanırım....

Nedir bu rezillik? Biz kimiz, bu çocuklar kimin çocukları? Neye inanıyoruz? Bu rezillik nedir Allah(Celle Celalühü) aşkına. Okullarda Allah (Celle Celalühü) ‘ın emri olduğu halde yasak koyan ve bunu savunan zihniyet, 19 Mayıs için Kızları soyup soğana çeviren zihniyet ile aynıdır. Bunlar İslam’ı kendilerince yok etmeye çalışan zavallı köpeklerdir.

Boyle bir açıklamayı internet sitesine koyan bir partiye nasıl yorum yapılır ki?, Sheytan az bile soylemiş ,Demek 19 mayısa cocuklarını,kardeşlerini gonderen bizler köpek oluyoruz, sizler melek ha? . Butip demeçler,olaylar yuzunden birkaç kez kapatılmış Kendisi sabıkalı Eski G.Baskanı sabıkalı bir partiden de bundan başka açıklama beklenmezdi zaten. Partinide ,senide ciddiye almamak gerekir:)) Bizde öyle yapıyoruz.

NOT: Ben yine de uyarayım, Konu hakkında Yorumlarını ortaya yap ,uzerine kim hangi üye alınırsa alınsın, Direk nick, isim vererek yaptığın yorumlar Yarın başına çok iş açar haberin olsun.

Boyle bir açıklamayı internet sitesine koyan bir partiye nasıl yorum yapılır ki?, Sheytan az bile soylemiş ,Demek 19 mayısa cocuklarını,kardeşlerini gonderen bizler köpek oluyoruz, sizler melek ha? . Butip demeçler,olaylar yuzunden birkaç kez kapatılmış Kendisi sabıkalı Eski G.Baskanı sabıkalı bir partiden de bundan başka açıklama beklenmezdi zaten. Partinide ,senide ciddiye almamak gerekir:)) Bizde öyle yapıyoruz.

NOT: Ben yine de uyarayım, Konu hakkında Yorumlarını ortaya yap ,uzerine kim hangi üye alınırsa alınsın, Direk nick, isim vererek yaptığın yorumlar Yarın başına çok iş açar haberin olsun.

ben yapılan yorumun yanlış olduğunu belirtdim.....
hiç kimsenin hiç kimseye köpekdeme hakkı yok internetler sanal alemlerdir sizde biliyor olmalısınız. ben bir site kursam ve isminide cumhuriyet sitesi koysam bu sitede istediğim kişiye hakaret etsem
bu hakaretler benimi bağlar yoksa cumhuriyet savunucularınımı.....
siz bile bu yorum karşısında bu şekilde düşünüyorsanız pes yani...
sizin beni veya partimi ciddiye almamanız okadar önemli değil......
bende sizin yorumlarınızı pek ciddiye almıyorum zaten....

şunuda ifade ediyim ben hiç kimseye direk hakaret etmiyorum nick veriyorum veya isim kullanıyorum
fakat dediğim gibi kişinin kendisine hakaret etmiyorum fikirlerine hakaret edebilirim....

ben bu sitede fikirlerini sevmesemde kendisini mertliğini sevdiğim insanlar olduğunu biliyorum

fakat siz sürekli hakaret etmeyi kendinize adet edinmişsiniz sanırım....

hani insanlar bazen ağlanacak hallerine gülerler ya senin yazılarını akoyunya böyle bir duygu yaşıyorum şu yazdığın yoruma bak cağilliğin en büyük ifadesi olarak rekorlar kitabına aday sayıla bilirsin.............

şimdi bunlara inanan cağillere diyorsun ................adama sormazlarmı..kimlere inanan çağillere diye.......

adamın bir yorum yapıyor sen tüm insanlara acıdığını söylüyorsun..tuhafsın gerçekten tuhaflık örneğisin....
bence sen onlara değil kendine acı be şheytan....
ben neden islamı bilmiyorum....
ben neden islamı sevemiyorum....
ben neden galatasarayın tarihini bildiğim kadar islamın tarihini bilmiyorum
ben neden kendimi sevmiyorum.........sevemiyorum...
benim katilim kim...
yarın bu dünyaya göz yumduğum zaman beni kim kurtaracak...
yarın mezara girdiğimde yanımda kim duracak:..
yarın ......yarın....yarın......

bence sen kendi haline acı.........ve düşün şu dediklerimi...düşünürkende anla...anlayamasanda anlamaya gayret et...

ve şunuda söyliyim... ben bir yorum yaparsam bu yorum bana aiitdir..yani suçlanacak biri olursa...ben suçlanmalıyım....
en azından akıllı birisi yorumu yapanı suçlar.......

bende sana bu yazdıklarından dolayı acıyorum acıyarak bakıyorum zavallı diyorum
üzerine günah hastalığı bulaşmış bilmiyor diyorum...
yanlış anlama sana kızmıyorum sadece acıyorum..........

Bakın beyefendi benim ne demek istediğimi herkes anlamıs bir siz anlayamamıssınız..Partinin bünyesinde olan herkes bu yazılara inancak diye birsey yok o yüzden tüm parti üyelerinden bahsetsem bu partinin üyeleri derdim ama onun yerine bu insanlara inanan cahillere dedim..
Ayrıca ben mezara girdikten sonra yanımda yaptıgım iyilikler olcak.Takmadıgı türbanla yargılanacaksan sadece iyilik yapmamın bi anlamı yoktur sanırım ama yinede ben yaparım iyiliğimi ;) 5 vakit namaz kılıp,türban takıpta,yolda gördüğüm ac bi cocuga yardım etmesem nolcak?Bırakında yarınımı ailem ve ben düşüneyim sanırım sizden cok beni sevenlere ve sevdiklerime düser yarınımı düsünmek ;)

Atmaca Arapça bilmiyorum kusura bakma ,sende türkçeden anlamıyorsun zaten onun için anlaşmamız söz konusu değil.

İlk mesajı partinin genclik kolları resmi sitesinde yazan vatandaş çark etmiş (kıvırmış) iken sen hala dünyadan bihaber aynı şeyleri karalıyorsun

Değerli okuyucular, Öncelikle "19 Mayıs'ı Alet Edinen Ahmaklar" adlı yazımın bu şekilde anlaşılması ve hakaretlere uğramam beni bir hayli üzdü. Tabiki nedenlerini araştırmak gerekir. Öncelikle Ali ACAR bey bizim yazıyı nereden ne şekiilde, nasıl okuduysa veya kendilerine aksettirildiyse malesef büyük bir yanlış anlaşılma ile anlaşılmış ve aktarılmış........ devamı malum sitede:))

ben yapılan yorumun yanlış olduğunu belirtdim.....
hiç kimsenin hiç kimseye köpekdeme hakkı yok internetler sanal alemlerdir

Nerde? Yanlış oldugunu nerde belirttin, sheytan ın yorumundan once bu yazıyı resmi sitenize taşıyan vatandaşa neden tepki gostermedin? Böylemi oy topluyor sizin partiniz?

fakat siz sürekli hakaret etmeyi kendinize adet edinmişsiniz sanırım....

Ben hakaret edenleri uyarıyorum, Eğer sabıkalı kelimesini hakaret olarak aldı isen el insaf (ben söylemiyorum bunu mahkemeler soylüyor)) benim yazılarımda en ufak suç unsuru yok bilesin

güney

sevgili güney benimde acıyarak geçirdiğim günler çoğalıyor.....shytana yaptığım tavsiyeleri sende bir düşün istersen........

yine tipik bir slogan atmışsın bence sesimizin çıkması lazım hemde gürbir şekilde

işte sizinle bizim aramızdaki fark bu siz sürekli kışkırtan oluyorsunuz.....
neden cümlen artık sesimi yükseltmem gerekli değilde bu
bu şekilde düşün istersen....

ben söyliyim belki bulamayabilirsin çünki siz sürekli vurun sermaye piyasasına diyerek yetişiyorsunuz...bak burdada kışkırtma var vuriyim yok vurun diyor ya kardeşim sen vur olmaz...sen sesini çıkart oda olmaz çünki biz tekbaşımıza hiçiz sadece insanları kötülüğe doğru kışkırtır seytana yardımcı oluruz.....

bu tür ziğniyetler coğalıyor evet çoğalacakta çünki ALLAH nurunu tamamlayacak..

bu demek değildirki yaınlamış olduğun yorumdaki şahıs haklıdır haklı değildir
ve onun bir milli görüşcü olduğuda doğru değildir
yukarki yorumda kasıtlı hakaretler var bize yakışmayan sende bunu görmüşsün bir ağaçtaki meyve çürük ise meyveyi kopartman lazım ağacı kesmene gerek yok....

tabi sizin düşüncenizde böyle olmaya bilir çünki siz faklısınız siz insanlara rahmet nazarıyla bakmayı öğrenmek istemiyorsunuz.....

evet sevgili güney sen bu sistemi sevmediğini açıkca söyleyen birisiydin..
bu yorumuda yapan kişi kendi aklınca sistemi ve sistemi savunanları eleştirmiş....
senin düşüncelerinde biraz çelişki var sanırım ya bu sistemi sevmediğini söyleme veya bu yorumu yapan kişiyi eleştirme ....derim ...

evet bencede sesinizin çıkması lazım hemde çok gür bir şekilde
sende sölyle hemde büyük harflerle şöyle bağıra bağıra....

bu dünyayı sevdiğim kadar....
bu dünyayı yaratanı ve onun koymuş olduğu sosyal kanunları neden sevemiyorum......

dediğim gibi orada yazılan yorum o kişiye aitdir.....

bir gurubu ve ya bir düşünceyi temsil etmez...

bu kadar küçük bir farkı göremiyorsanız ben sizede acırım doğrusu....
hemde çok acırım.....
kuslarli4.gif

Sevgili "atmaca";

Bugün kaleminin ve kağıdının sevişmelerinden onomali bir çocuk doğmuş..

Sevgili arkadaşım yazını okuyorum okuyorum ve gerçekten üzülerek söylüyorumki hiç bir şey bulamıyorum...

Anomali bir çocuk var ortada o ayan beyan görünüyor ama ben inatçıyım ya ısrarla belki sağlam bir şey bulurum umuduyla bakıyorum....

Bu yazı Saadet Partisi nin Trabzon Of ilçesi Gençlik kollarının resmi internet sitesinde yayınlanan bir yazı...

(hani izlemiyodun bu siteleri deme zira gazetem yazmış o yüzden gördüm)

Şimdi yazıyı yazan kişi basında çıkan bilgilere göre SP Of ilçesi Gençlik kolları teşkilat başkanı Fahri Hacıefendioğlu..(Bu benim iddiam değil bizzat cumhuriyet gazetesinde yazıyor)

Şimdi bunları geçtim de sen sevgili atmaca yapılan yorumlarda ne gördünde bu kadar sinirlendin?
Bence dur düşün ve kaleminle kağıdının o çılgın sevişmelerinden doğan çocuğa bir bak....

Bana hak vereceğin günler yakında sevgili atmaca..

Ve sana yeni bir slogan

ATMA ATMACA ATMA.....

Sevgilerimle.....

sevgili güney benimde acıyarak geçirdiğim günler çoğalıyor.....shytana yaptığım tavsiyeleri sende bir düşün istersen........

yine tipik bir slogan atmışsın bence sesimizin çıkması lazım hemde gürbir şekilde

işte sizinle bizim aramızdaki fark bu siz sürekli kışkırtan oluyorsunuz.....
neden cümlen artık sesimi yükseltmem gerekli değilde bu
bu şekilde düşün istersen....

ben söyliyim belki bulamayabilirsin çünki siz sürekli vurun sermaye piyasasına diyerek yetişiyorsunuz...bak burdada kışkırtma var vuriyim yok vurun diyor ya kardeşim sen vur olmaz...sen sesini çıkart oda olmaz çünki biz tekbaşımıza hiçiz sadece insanları kötülüğe doğru kışkırtır seytana yardımcı oluruz.....

bu tür ziğniyetler coğalıyor evet çoğalacakta çünki ALLAH nurunu tamamlayacak..

bu demek değildirki yaınlamış olduğun yorumdaki şahıs haklıdır haklı değildir
ve onun bir milli görüşcü olduğuda doğru değildir
yukarki yorumda kasıtlı hakaretler var bize yakışmayan sende bunu görmüşsün bir ağaçtaki meyve çürük ise meyveyi kopartman lazım ağacı kesmene gerek yok....

tabi sizin düşüncenizde böyle olmaya bilir çünki siz faklısınız siz insanlara rahmet nazarıyla bakmayı öğrenmek istemiyorsunuz.....

evet sevgili güney sen bu sistemi sevmediğini açıkca söyleyen birisiydin..
bu yorumuda yapan kişi kendi aklınca sistemi ve sistemi savunanları eleştirmiş....
senin düşüncelerinde biraz çelişki var sanırım ya bu sistemi sevmediğini söyleme veya bu yorumu yapan kişiyi eleştirme ....derim ...

evet bencede sesinizin çıkması lazım hemde çok gür bir şekilde
sende sölyle hemde büyük harflerle şöyle bağıra bağıra....

bu dünyayı sevdiğim kadar....
bu dünyayı yaratanı ve onun koymuş olduğu sosyal kanunları neden sevemiyorum......

dediğim gibi orada yazılan yorum o kişiye aitdir.....

bir gurubu ve ya bir düşünceyi temsil etmez...

bu kadar küçük bir farkı göremiyorsanız ben sizede acırım doğrusu....
hemde çok acırım.....
kuslarli4.gif
buyurun yüksel bey ben kişinin haksızlığını ve bize yakışmadığını belirtmişim.....

burda güneye yazdığım yorumda

Sevgili "atmaca";

Bugün kaleminin ve kağıdının sevişmelerinden onomali bir çocuk doğmuş..

Sevgili arkadaşım yazını okuyorum okuyorum ve gerçekten üzülerek söylüyorumki hiç bir şey bulamıyorum...

Anomali bir çocuk var ortada o ayan beyan görünüyor ama ben inatçıyım ya ısrarla belki sağlam bir şey bulurum umuduyla bakıyorum....

Bu yazı Saadet Partisi nin Trabzon Of ilçesi Gençlik kollarının resmi internet sitesinde yayınlanan bir yazı...

(hani izlemiyodun bu siteleri deme zira gazetem yazmış o yüzden gördüm)

Şimdi yazıyı yazan kişi basında çıkan bilgilere göre SP Of ilçesi Gençlik kolları teşkilat başkanı Fahri Hacıefendioğlu..(Bu benim iddiam değil bizzat cumhuriyet gazetesinde yazıyor)

Şimdi bunları geçtim de sen sevgili atmaca yapılan yorumlarda ne gördünde bu kadar sinirlendin?
Bence dur düşün ve kaleminle kağıdının o çılgın sevişmelerinden doğan çocuğa bir bak....

Bana hak vereceğin günler yakında sevgili atmaca..

Ve sana yeni bir slogan

ATMA ATMACA ATMA.....

Sevgilerimle.....

senin bu uslubu seviyorum sevgili güney......

sinirlendiğim doğrudur........

bu yazıyı yazan kişi arkarizma diye bir şahıs yani senin veya benim gibi birisi....
ben sadece bir kişi yüzünden tüm teşkilatın suçlanmasına bir anlam veremiyorum

sizin içinizde hiç çürük elma yok...

güneylerde çürük elma yokmu yoksa güneyde elma yetişmiyormu......

Sitenin iletişim bilgileri bölümünde, “iletişime geçilecek kişi olarak” kendi adını veren Of İlçesi Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı Fahri Hacıcaferoğlu, elektronik posta adresi olarak da “arkarizma@gmail.com” adresini veriyor. İletişime geçilecek kişinin elektronik postası ile yazının yayımladığı “arkarizma” unvanı Hacıcaferoğlu’nu işaret ediyor.

güney

senin bu uslubu seviyorum sevgili güney......

sinirlendiğim doğrudur........

bu yazıyı yazan kişi arkarizma diye bir şahıs yani senin veya benim gibi birisi....
ben sadece bir kişi yüzünden tüm teşkilatın suçlanmasına bir anlam veremiyorum

sizin içinizde hiç çürük elma yok...

güneylerde çürük elma yokmu yoksa güneyde elma yetişmiyormu......

İşte bu atmaca; bir çürüklük olduğunu kabul etmen çok sevindirici.....

Bizim elma lar daha ekildiği gün itibarıyla çok iyi bakımdan geçer,özenle sevgiyle ve inaçla....

Ha arada bir çürükler olursada biz önlemlerimizi çok ciddiyetle alırız böyle ortalık çürümüş elma kokusunda bayılanlarla dolmaz...

Kokuyor atmaca kokuyor.......

İşte bu atmaca; bir çürüklük olduğunu kabul etmen çok sevindirici.....

Bizim elma lar daha ekildiği gün itibarıyla çok iyi bakımdan geçer,özenle sevgiyle ve inaçla....

Ha arada bir çürükler olursada biz önlemlerimizi çok ciddiyetle alırız böyle ortalık çürümüş elma kokusunda bayılanlarla dolmaz...

Kokuyor atmaca kokuyor.......

Adana elma memleketi değil ,Asıl Karpuz'uyla anılır. Nasıl , sezonun ilk urunleri çıktımı Adana'da? Aman çıkar çıkmaz çürütmeden Kuzeye doğru gönderiverin güney hanım :))