• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Bakan'ın Katıldığı Açılışı İşte Böyle İzlediler

Yer Kütahya... Dün, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in de katıldığı Kütahya Ticaret Borsası tarafından türlü kişi ve kuruluşların desteğiyle yaptırılan Bölcek İlköğretim Okulu'nun açılış töreni yapılıyordu. Bakan Çelik, kürsüde konuşuyor, "Lafla Atatürkçülük, lafla çağdaşlık olmaz. Çağdaşlık da Atatürkçülük de icraatla olur" diyordu. Bir grup kadın ise Bakan'ı ve açılış törenlerini yüzlerini tamamen kapattıkları ilginç kıyafetleriyle işte böyle izliyordu.
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

güney

"Lafla Atatürkçülük, lafla çağdaşlık olmaz. Çağdaşlık da Atatürkçülük de icraatla olur"

Bu işte icraat bu.... Sadece bu başka bir şey bekleyen varsa çokkk beklerrrr...

Emeğinize sağlık...

insanların hala nasıl giyindiğine bakıyorsunuz sizene.sizin bu konuşmalardan çıkardığınız tek şey buysa türkiye neden bu halde demenize hakkınız yok.ister yüzünü kapatır ister kolunu ister bacağını eminim orda çok açık bir kadın olsa hiçte böyle şeyler yazılmayacaktı .insanlara gelenek ve göreneklere saygı duyalıım unutmayın ki önceden devletimiz örf ve adetlerimize göre yönetiliyordu

Zannedersm bilinçli olarak yapılmış birşey...Birilerine güya birşey ima etme düşüncesiyle hazırlanmış bir gösteri diye düşünüyorum. Provakatörler yine iş başında...