• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Söyleyecek sözü kalmayan Hakaret eder

SAHARAY

Herhangi bir tartışmada söyleyecek sözü kalmayan neden hemen
hakarete ve meydan okumaya yada küfretmeye başlar?
Böyle davranan insanların temelde psikolojik sorunları mı vardır?

Size böyle davranıldığı zaman tepkiniz ne olur?

Cevap: Hakaret

evet psikolojik sorunları vardır................

tabi bir yandanda ekti tepki durumunuda göz ardı edemeyiz..........

ben böyle bir durumda benden özür dilemesi gerektihini hatırlatırım..........

hakaretsiz küfürsüz yarınlar dileğim ile

iyi forumlar
kuslarli4.gif

Herhangi bir tartışmada söyleyecek sözü kalmayan neden hemen
hakarete ve meydan okumaya yada küfretmeye başlar?
Böyle davranan insanların temelde psikolojik sorunları mı vardır?

Size böyle davranıldığı zaman tepkiniz ne olur?

Hakaret; kişinin tıkandığı noktada seçtiği bir hamledir...Mantıklı bir sözü kalmayan kişi illaki söz söyleme yarışına kendince girer ve kendine has üslubuyla hakaret yolunu seçer ki buda o kişinin özünde yatan asıl kişiliği yansıtır..
Geriye baktığınızda ''ben bu kişiyle mi tartıştım diye'' ahhlanabiliriz:Temeroso:...(çünki kişi çok boştur,hakaretleri ise doludur)

psikolojik sorunu mu vardır?

Elbette altında psikolik bir neden yatar..''ben''cil yaklaşım ve aşırı ego kendini haklı çıkartmak uğruna o anda belkide bambaşka bir kişiliğe bürünecek boyutta dahi kişiyi sürükleyebilir...Genelde ''narsist insanlar'' bu yola başvurur...Haklı olduklarını ispatlamak için saldırgan bir tutum içine bile girebilirler...Bu ciddi bir rahatsızlıktır aslınabakarsanız...

Bana yapılsa...
Elbetteki üslubumu ve seviyemi bozmam..Çünki beni ben yapan seviyem ve kültürümdür..Buda beni o kişiden ayıran en büyük özelliğimdir...

sevgilerimle..

SAHARAY

Hakaret; kişinin tıkandığı noktada seçtiği bir hamledir...Mantıklı bir sözü kalmayan kişi illaki söz söyleme yarışına kendince girer ve kendine has üslubuyla hakaret yolunu seçer ki buda o kişinin özünde yatan asıl kişiliği yansıtır..
Geriye baktığınızda ''ben bu kişiyle mi tartıştım diye'' ahhlanabiliriz:Temeroso:...(çünki kişi çok boştur,hakaretleri ise doludur)

psikolojik sorunu mu vardır?

Elbette altında psikolik bir neden yatar..''ben''cil yaklaşım ve aşırı ego kendini haklı çıkartmak uğruna o anda belkide bambaşka bir kişiliğe bürünecek boyutta dahi kişiyi sürükleyebilir...Genelde ''narsist insanlar'' bu yola başvurur...Haklı olduklarını ispatlamak için saldırgan bir tutum içine bile girebilirler...Bu ciddi bir rahatsızlıktır aslınabakarsanız...

Bana yapılsa...
Elbetteki üslubumu ve seviyemi bozmam..Çünki beni ben yapan seviyem ve kültürümdür..Buda beni o kişiden ayıran en büyük özelliğimdir...sevgilerimle..

Nerdeyse benim yazacaklarımı birebir yazmışsın o yüzden bana sadece bu
yazdıklarına katılmak kalıyor.Tşk mutluluk...

Mevlananın bir sözü vardır bu sözü ben çok severim.

Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok.Ne elbiseler gördüm içinde insan yok.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir

Ben bu tür insanların gerçekten hasta olduklarını sanıyorum
artı tartışma bile olsa karşılıklı saygı olmasandan yanayım hani bir söz vardır sokak diliyle tartışma olunca seviye düşüyor. onun için bu tip insanlarla asla muhattap olmam kişiyle veya kşilerle tartışıp onların sevyelerine inmek tarftarı degilim ben

SAHARAY

Ben bu tür insanların gerçekten hasta olduklarını sanıyorum
artı tartışma bile olsa karşılıklı saygı olmasandan yanayım hani bir söz vardır sokak diliyle tartışma olunca seviye düşüyor. onun için bu tip insanlarla asla muhattap olmam kişiyle veya kşilerle tartışıp onların sevyelerine inmek tarftarı degilim ben

İnsanlar saygılı ve seviyeli bir şekilde düşüncelerini ortaya koyabilirler.
Dün sana edilen hakaret yorumunu gördüm.:( Allah'tan Yüksel Admin
bu konularda çok tutarlı da hakaret edenlere aman vermiyor forumlarda.