• Hoşgeldiniz Yayın hayatımıza turktwit.com olarak devam etme kararı aldık. Tüm uyelerimizi yeni sosyal medya sitemizTurkTwit.Com 'a bekleriz

Ayrılık (Bay X)

Bay X Nickli adminimiz işlerinin yogunluğundan dolayı sitemizden ayrılmıştır. Kendisine bugune kadar yapmış oldugu hizmetlerden dolayı tesekkür ediyorum.

Bay X Nickli adminimiz işlerinin yogunluğundan dolayı sitemizden ayrılmıştır. Kendisine bugune kadar yapmış oldugu hizmetlerden dolayı tesekkür ediyorum.

Bugüne kadar gerek yöneticiliği ile gerek kendi çizgisi ile foruma çok şey kattığına inanıyorum,ayrılmasını istemezdim doğrusu ama özel sebepler herkesi zaman zaman bi yerlerden koparır, bundan sonraki hayatında başarılar dilerim Bay X yolun açık olsun.

bayx le tanışmamızda dostluğumuzda kavgalarla başlamıştı .
iyi bir yönetici olduğunu ve bu sitede her renge(üye) karşı tarafsız yorumlarla ve samimiyetle yaklaştığını görmekten ve onunla yapmış olduğum paylaşımlardan gurur duyduğumu belirtmek isterim....

ve kendisiyle en kısa zamanda tekrar bu meydada buluşmak dileğiyle .......

işlerinin yoğunluğundan dolayı hayırlı işler der. hakkını helal etmesini ümid ederim....

yolun açık olsun dostum........

Yaptığı çalışmalardan ötürü kendisine teşekkür ederiz..
Yolu açık olsun.. Başarılar diliyorum..

onairci

Sözlük Yazarı
Foruma tekrar geleli kısa bir süre olmuştu, ayrılmana üzüldüm, umarım kısa zamanda tekrar seni burada görebiliriz Bay X. .

SAHARAY

Gençliğinin ve yaşının vardiği heyecanla bazen ani kararlar alıp uygulamış olsa bile eminim ki
,yaşadığı olaylardan güzel tecrübeler kazanmış olarak Bay X bu foruma bir süre ara vermiştir.
Bay X e hayatında başarılar diliyorum.