Robin mi,,,yoksa Hood mu.....

güney

Günümüz Robin Hood ları;

Yada hayal aleminde yaşayan hood lar...

Sherwood ormanlarının gizemli karanlığından fırlayıp gelen elinde kılıcı,zenginden alıp (güya) fakire veren....Robin ler...Yada Hood lar....ROBİN HOOD lar....

İnsan beyni dehşet bir mekanizmadır, bazen hiç olmamış şeyleri bile sanki olmuş gibi anlatır yaşatır size...

Bir bakarsınız sherwood ormanlarından elinde kılıcıyla fırlamış "zenginden aldım size verdim, yüreğim rahat,içim ferah oh oh ne rahat " naralarıyla gezer ortalıkta....

Bir bakarsınız; kül kedisidir acı çeken,eziyet gören...ah birde şu balkabağıyla fareleri elinde sopasıyla ata ota çeviren biri olsa diye hayaller kurarken bakmışsınızki koca bir masalın baş köşesinde oturuyor...

Ya uyuyan güzel; " aman tanrım nerde kaldı şu yakışıklı prens bir öpsede kurtarsa beni sırtım ağrıdı uyumaktan" diye iç geçiren zavallıyı,gerçekte öpen kurbağa onun zavallı beyninde birden bire bir prense dönüşmüştür...

İşte böyle arkadaşlar hayal hayal hayaller alemi.....

Zavallıların hep kurtarıcısı olmuştur.Gerçek hayatın tokatının izi hala yanagında dururken arsızca gülümser size ben bir "ROBİN HOOD" um zenginden alır fakire veririm diye....

S. GÜNEY

güney

Cevap: Robin mi,,,yosa Hood mu.....

hey kendini Robin yada Hood sanan zavallı.... görüyorum seni.....:))))

Yada bir bakarsınız Kral'ı baştan çıkarmak için soylu prenses rolü oynar ama prenseslik kim sen kim değilmi..:freakedout:

Ya hakikaten nerelerde kendini halk kahramanı sanan robinimiz göremiyorum artık..:freakedout:

Birden bire yok olmuşlar...:))
Ne kadar eski ama bir o kadar da anlamlı bir yazı...
Kime neden yazdığımı hatırlayınca çok güldüm ama ne doğru tesbit yıllar öncesinden..
kendime rep verecem..:)))

robin mi hud mu robin mi hud mu robin mi hud mu. birinin diğerinden ne gibi farkı var ki bırakın iksi bir arada kalsın :p

Benim bildiğim Robin Hood'lar var...

Tam da bahsettiğiniz gibi, gerçeğin ötesindeler...

İnansan delisin, yapsan hırsız.

Yada bir bakarsınız Kral'ı baştan çıkarmak için soylu prenses rolü oynar ama prenseslik kim sen kim değilmi.

Benim bildiğim kadarıyla robin hood erkek.Nasıl oluyorda aynı zamanda soylu prenses oluyor.Ben pek anlayamadım yoksa robin hood travesti falan mıymış? :)

ooooo bak sen benim eski ROBİN vede HOOD konusu ne güzel olmuş böyle...
Sizi sherwood ormanları sakinlei sizi.:))

Evet bu hood sal ve hatta robin sel ironiyi çözen ,çözmeye çalışan sevgili Mopsy bence sen ROBİNHOOD sun ama yukarıdaki yazıdaki değil gerçek olan hani şu elinde kılıcı naralar atmayan...:))

sevgilerim tüm ROBİNHOOD lara...