Mini etek erkekleri öldürüyor

Kışkırtıcı kadınlar erkekleri erken ölüme sürüküyor. Nasıl mı?

Rus Bilim Akademisi'nin önde gelen psikologlarından Leonid Kitaev-Smyk mini eteğin ortaya çıkmasından sonra erkeklerin tüm güçlerini kaybettiğini ve kadınların kölesi haline geldiklerini iddia etti.

Rus psikolog 30 yıllık araştırmalarınden elde ettiği sonuçlarda mini eteğin Batı uygarlığının bir sonucu olduğuna dikkat çekerek "Erkekler kışkırtıcı elbiseler ve davranışlar sergileyen kadınları gördükçe cinsel arzularını bastırmak isterken aciz duruma düşüyor. Kadın da insan doğası gereği güçsüz erkeği reddediyor. Bu strese bağlı hastalıkları körüklüyor ve erkeklerin yüzde 80'i daha 60 yaşına gelmeden ölüyor" dedi.

30 yaşın üzerindeki her üç Amerikalı ve Avrupalı'dan birisi prostat kanseri olduğuna dikkat çeken Rus bilimadamı, "Araplarda ise durum hiç böyle değil. Prostat kanseri çok düşük. Bilimadamları bunu iklime ve mutfak kültürlerine bağlıyorlar. Ancak Arap mutfağında bu hastalıktan korunmayı sağlayacak bir tek gıda bile bulunmuyor" iddiasında bulundu.
vatan

Sizi bilmem ama ben bu işe pek sevindim dermişim
 
rusyada hatunlarin hemen hepsi bir avuc etek giyerler kimse de bakmaz ,kisa etek giymek siradan birseydir her kadinin vardir.

Moskovonanin
kuzey dogusunda nikolaevka denen tekstil ureten bir kasaba var. tamami kadindir.
erkek olarak size saldiridilma garantisi veriyorum. sadece 1 gece hotelde kalirsiniz ondan sonra bilmem
bu yaziyi yazan ya kapitlistlesmis bir rus yada birine yaranmak icin. rusyada tecavuz ve sapiklik yok. bunu yapan varsa da intikam icin yapar azginlik icin yapan yoktur.
alakasi yok. kadinlari kapatma politikasi icin yeni hurafe urettiler, Keyifle goz zevkimizi bozmasin elin gavuru
 
Üst