ipucu Yasak Sitelere Girmek - Bu Sayfaya Erişim Mahkeme Kararıyla Engellenmiştir!

filitreleme programı olan kişilere yasak sitelere girme programı​

arkdaşlar bu program bilgisaayrda filitre olan kişiler için geliştirilmiş bir programdır

once programı bu sitden indiriyoruz Wyzo 0.5.3.25 sitesinden soldaki programı indir yazısından indiriyoruz indirdikden sonra pc ye kurarak çalıstırıyoruz çalıstırdıkdan sonra googlen sayfası çıkar google yerine istediğiniz kelimeyi yazarak filitre engellemden açacaktır
 

Diger bir yontem ( Programsız)​

Mahkeme kararıyla engellenmiş sitelere girebilmek için ilk once ag baglantı ayarlarınızı bir kagıda not edin ve saklayın (ilerde benım ayarlarım nasıldı diye hatırlamanız icin)
SONRA:
Masaüstünden ağ bağlantılarım/ ağ bağlantılarını görüntüle/ yerel ağ bağlantısı üstünde sağ tıklayıp özellikleri seç bu sayfadan internet iletişim kuralları(TCP/IP) seç ve özelliklere tıklayıp otomatik ip seçip ve en alttaki ''aşşağıdaki dns sunucu adresini kullan'' bolumune 4 . 2 . 2 . 1 yazıyoruz Tamam tamam deyip cıkıyoruz Artık engellenen sitelere baglanabilirsiniz
 
SLM YUKSEL SENIN VERDIGIN YONTEM LE ARTIK GIRILMIO BEN YENI BIR YONTEM BULDUM BASLAT DIORUZ DENETIM MASASI AG BAGLANTILARI YEREL AG BAGLANTISI SAG TILAYIP OZELLIKLER ORDANDA INTERNET ERISIM KURALLARI TCP/IP ASAGIDAKI DNS SUNUCU ADRESI KULLAN O BOLUMEDE 4.2.2.2 YAZIYORUZ YANI SENIN BIR YERINE 2 ILE DEGISTIRIYORUZ SONUNU OKADAR UMARIM ISE YARAMISIMDIR IYI EGLENCELER:Cachondon::Cachondon:
 
Sansür Kurdu 1.1 Yasaklı Sitelere Girme Programı

Sansür Kurdu programının dün 1.1 versiyonu çıktı. Sansür Kurdu sayesinde Youtube gibi erişimi engellenmiş sitelere eskisi gibi kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken programın arayüzünden site adresini seçip Seçilenleri Kaydet butonuna tıklamak. Programın yaptığı işlem, C üzerindeki Host dosyasına o sitenin adresini ve DNS gibi bilgilerini kaydederek o siteye eskisi gibi sorunsuz girmenizi sağlamak. Program açık kaynak kodlu olduğu için herhangi bir kullanım ücreti yok. Programın ben portable (kurulmadan direk çalışan versiyon - taşınabilir) sürümünü indirip flash diskime attım. Sizede önerdiğim gayet güzel bir programdır kendisi. Programın bir diğer güzel yanı ise, kendinizde site adresi ekleyebiliyorsunuz.

Sansür Kurdu
- Sansür Kurdu
 
Üst