• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Onun dünyasını tanıyın

Nil@y

Eski Üye
Erkeklerin en çok ilgi gösterdiği şeyler neler, merak ediyor musunuz?

Moda

Şık yelekler artık sadece gömleklerin üzerine giyilmiyor. Yaratıcı ve yeniliklere açık erkekler şu sıralar yelekleri değiştirip, değişik tarzlarda kullanıp, bu tarzı sıkıcı olmaktan kurtarıyor. Yelekleri kombinleyip kendi trendlerini yaratıyorlar.

Digital oyuncak

Navigasyon cihazı. Yol boyunca ses ve görüntü yönlendirmesi yapmasınn yanı sıra bluetooth özelliği ile cep telefonuyla handsfree görüntü yapmasını da sağlıyor.

İç çamaşırı

Erkeklerin çoğu yaramaz ve klasik iç çamaşırlarını beğeniyor. Pembe çok çocuksu gözükürken siyah dantelli g-string onda oldukça vahşi hisler uyandırıyor.

Transparan iç çamaşırları biraz demode kaldı. Ama yine de romantik görünmelerinden dolayı bazı erkekler tarafından hala beğeniliyor.

Pamuklu iç çamaşırlar, günlük olduğu için pek çok erkekte hiç bir istek uyandırmıyor.

Bir erkekle yakınlaşmak için

Hiç alakanız olmayan bir spor dalına ilginiz varmış gibi görünmeyin. Yalanınızı eninde sonunda öğrenecek ve aptal yerine konduğunu düşünerek sinirlenecektir.

Erkekler; sporun sadece onların anlayabileceği gizli bir dil olduğunu düşünür. Eğer spor hakkında ondan çok şey bildiğinizi görürse kendisini kötü hissedebilir. Onunla spor konusunda tartışmaya girmeyin. Girdiğiniz takdirde size olan ilgisini kaybedecektir.

Heyecanlı bir maç izlerken araya girip, onunla konuşmaya kalkmayın. Hele futbol ya da basketbol maçının son dakikalarında asla...

Digital fotoğraf çerçevesi

Fotoğraflarınızı bastırıp albümde saklamanın modası çoktan geçti. Digital çerçeve sayesinde artık tüm fotoğraflarınızı evinizde, işyerinizde her an yanınızda bulundurabilirsiniz.

En güzel anılarınızı ister tek fotoğraf ister slayt gösterisi olarak ekrana getirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz fonda çalabilecek bir müzikle gününüzü renklendirebilirsiniz.leyditurk
 
Üst