• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Türban ve İç Güvenlik...

Metnin İçinde Sn Cumhurbaşkanı ve Başbakan'a hakaret içeren cumleler geçmektedir. Ve suç oluşturmaktadır. Yeniden düzenlenmiş suç oluşturmayan bir yazı gönderirseniz buraya eklenecektir.

Metin silinmiştir (admin)
 

SAHARAY

Arkadaşım yorumlarını paragraf halinde yazarsan çok memnun olurum.Böyle gözü çok yoruyor.
 
böyle şeyler yazmaya hakkın yok bu sitede sadece açık insanlarda yok....dediğin şey adice bir suçlamadan başka bişey değil nasıl olurda başörtülü insanları pkk yandaşı diye genellersin bu seninki saygısızlık.insanlar görmek istediklerini görür demişler...sennkide öyle işte hiç mi görmedin başı açık terörist....vatan hainliğiyle suçladığın insanlar belkide senden daha vatansever....ve senin bez parçası diye nitelendirdiğin şey dinimizin en önemli esaslarından biri .işinize geldiği gibi konuşmaktan vazgeçin artık kendinizi kandırabilirsiniz sadece.bu kirli ve gerçeklikten uzak düşüncelerle_ ki düşünceden çok etki altına alınmış beyin_ancak onların ekmeğine yağ sürülür.masum değil demişsin BAŞÖRTÜSÜ için asıl masum olmayan ve buradaki çoğu insana özür borcu olan sensin.artık geri kafalılıktan kurtulup üstündeki örtüye değil içindekine bakın ama bunu sizden beklemek saçma olur.............................sevdiklerinizi hayatını tehlikeye atan başörtüsü değil bölücüler ve belki isteyerek belki istemeyerek onları amaçlarına biraz daha ulaştıran insanlar yani insan ayrımı yapanlardır
 
Üst