• Hoşgeldin ziyaretçi ÜYE OLARAK Özgün Haber ve Makalelerinizi kaynak göstererek uygun olan katogoriye ekleyebilirsiniz.

Bilim adamları acımasızlık genini keşfetti..

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Bencil diktatörler genlerinin esiri oluyor”. İsrailli bilim adamları neden bazı insanların diğerlerine göre daha acımasız olduklarını araştırdı. Buna göre, “AVPR-1” genini taşıyanlar bencil ve zalim davrandıklarında büyük haz alıyorlar.
İsrailli bilim adamları, “AVPR-1” genini taşıyanların başkalarına yardımcı olacak hareketlerden daha az zevk aldıklarını ortaya koydu.
Araştırmaya göre bu gene sahip olan insanlar bencil davrandıklarında normal insanlardan çok daha büyük haz duyuyor.

yahudileri sevmiyorruz ama, ne hikmetse, her tarafta israilli bilim adamlari bugun sunu yapti bunu yapti diyor. gecen gun uzayla ilgili bulus,onceki gun baska, ondan sonra baska bugunlerde bu. dunyada bir avuc insan ama kesiflerin cogunun israil asilli olmasi kimsenin ilgisini cekmiyor. yada isimize gelmiyor, tarih senelerdir bunu yaziyor. bilimi o yuzden sevmiyoruz.

musluman patentlerinde ise turk insanlarinin patentleri ve 3-5 tane misirlinin patenti disinda toplasaniz buyuk bir cogunluk olusturamiyoruz. bir kisim doktorlarimiz cok bulus yapiyor. Hintliler cinliler cok buyuk bulus yapar.

simdi politika siyaset yapmaya kalkariz, siradan insan olarak cep telefonun en iyisini tasiriz. gavur yaptimi gavur yapiyor be demek, yahudi yapiyor demek zor.sessiz kaliyoruz. yok cok biliyormuisuz da engelliyorlarmis ama bizi, biz aslinda daha akilliymisiz. yap be kardesim sende yap biz duyalim.mumessilleri temsil edenleri biz sectik neye kizacagiz ki yaptirmiyorlar deye, o kafayi politika ve siyasete koyucagimiza. en basindakiler yapsada turkiye akillar bilimler ulkesi olsak. malezya boyle yatirimlar ulkesi olmustu ,bir zamanlar. sonradan bozuldular.

Dusunmemek daha kolay, yada kolay dusunmek daha kolay Koltuk icin, yahudi yapmis demek zor geliyor, gormezden geliyorum, hic isime gelmiyor.
acimasizlik duygusu deyince filistindekiler aklima geliyor. ama ben hataliyim diyemiyorum dunya icin ne yaptim. protesto etmek en kolayi peki bilimle yapsana savasini ,en zoru o, Savasini bilimle akilla yap ben boyle dusunuyorum

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Başkasına zarar vermek rabbim korusun böyle bir düşünceden valla bende de yok bu gen:)))))))))