çoğul kelimeler

kilitli bir konuda dikkatimi çektide yanlış bilgi olmaması açısından yazmak zorundayım

o şahısa hiç bir kelime yazmıyorum sadece az önce bir mesaj daha atdım

yalaka mesajların ne olduğunu anlatması açısından

ben sadece dün tek bir mesaj atmış olduğum halde o malum kişi birde yalaka yalaka mesajlar diye ifade ediyor ben bilmiyormuyum bu konuların özelden konuşulacağını

neden cevap yazmadın peki bu o kişiye hiç yakışmadı

mesajları dediğinde birden fazla manaya gelir dikkat et diyorum

dip not:özür borcunuzu ödemeden benimle ilgili hiç bir şey yazmayın lütfen

Kilitlenen konuda Atmaca34 nickli arkadaşımız ile Runaway arsında yaşanan tatsız sürtüşmeden dolayı site yöneticilerimizden Gülüm hanım konuyu kilitleyerek doğru yapmıştır ama ki konuyu kapatırken üstüne basarak aynı kelimeyi 2 kere vurgulamış olaması bana göre bir hatadır gerçi arkadaşımızın iyi niyetinden şüphe duymuyorum ama Atmaca 34 arkadaşımızın kişilik haklarına fiili bir temas olmuştur Yöneticimizin " Runaway sen cevaplarınla oturttun ama karşı taraf boş durmaz" gibi bir cümle kullanmasını yanlış buluyorum zira yöneticiler ortamı yatıştırmak ve kontrol etmekle mükellefler ama yönetici arkadaşımız artniyetle anlaşılabilecek bir yoruma imza atmıştır dediğim gibi kötü bir niyet aramıyorum ama daha dikkatli davranmak gerekir kilitli bir konuya üyemiz nasıl cevap yazabilir bu gibi tezat durumların forumdaki eşitlik ve adil düzenimize gölge düşürmemesi adına bu yazıyı yazdım..

Yanlış anlaşılmamasını rica ediyorum?Forumda taraf sergilemek gibi bir halim yok fakat sitedeki yöneticilerin kullanacağı her kelimenin zihinlerde daha fazla yer edeceği için yaptığı açıklamaların karşı tarafı kırmadan yapılması gerektiğini düşünüyorum!

Ben kimseye taraf olmam Bay x bu bana 2.kez söylediğiniz gereksiz suçlamadır.Eğer taraf olduğum düşünülseydi Gülüm'ü eleştir konusunda bir değil bi çok kez eleştiri alırdım.Runaway'ın konusuna gelince "ona haddini bildirmem gerekiyordu bende laflarımla oturttum" diye sözler kullandı.Bende oturttum lafının çok çirkin olduğunu ve karşı tarafı tahrik ettiğini düşündüğümü ve her kim olursa olsun buna hiç kimsenin kayıtsız kalmayacağını düşünerek Runaway'a cevap hakkını kullanacağını söyledim.bunun üzerine konunun uzamaması adına kalpler kırılmasın forumdaki gerginlik kalksın diye moderatörlük hakkımıda kullanarak konuyu kilitledim.Eğer taraf olmuş olsaydım "arkadaşlar bunlar nasıl kelimeler yok arka mahalle yok oturttum bunlar kullanılacak laflarmı" diye zaten söylemezdim,ki arka mahalle kelimesini kullanan atmaca34 arkadaşımızdır.Her ikisinide eleştirerek konuyu kapadım.Runaway'a gelince banlanmasına cidden üzüldüm ben onu gerçekten bu forumda kazanmak ve kazandırmak isterdim.

.Runaway'a gelince banlanmasına cidden üzüldüm ben onu gerçekten bu forumda kazanmak ve kazandırmak isterdim.

sevgili gülüm sen çok iyi bir uslup ve çok iyi niyetli bir arkadaşımızsın bu nu kabul ederekten seni eleştirme yönünde gülümü eleştir sayfasına bir şey yazmamış bulunuyorum

fakat burada bayx arkadaşımız haklı bence ismi malum olan kişinin yazmış olduğu mesajı tamamen silmiş olup banlamanız gerekmekteyken siz iyi niyetinizle küskünlük olmaması için kararsız kaldınız fakat şunu bilmenizi isterimki
yöneticiler duygularıyla karar veremazler .

ben o malum kişinin gitmesine üzüle bilirm fakat siz üzülemezsiniz çünkü ben bu forumu bir kitaplık gibi görüyorum buradaki arkadaşlarımın her birini ayrı bir kitap gibi görüyorum ve herbirini ayrı ayrı okumak isterim çünki hepsi ayrı bir yazar ayrı bir kültürdür benim için .
fakat okuduğum kitapta adult sayfaları var ise burda siz yani kütüphane yöneticisi devreye girmelidir yanlış kitapları seçip atmalıdır

siz kitapları çok sevdiğinizden olsa gerek hiç birini atamıyorsunuz atsanız bile üzülüyorsunuz

gerçek bir yönetici duygularıyla değil kurallarıyla yaşamalı derim

bir admine sordum bu kişi bu uslupta yazı yazmış ne yapmalıyım diye admin bana

yazılarda küfür veya direk hakaret yok .

hakaretli bir durum olursa sen veya o hiç farketmez kovarım demişti

tarafsızlığın en büyük ifadesi olduğuna inanıyorum..........

yazılanları okumadım kötü sözler yazmış olabilir tahminen sgor arkadaşımızın değiştirdiğini düşünüyorum.... onada buradan teşekkür ediyorum....

ve diyorumki gerçek bir yönetici Angelina Jolie gibi olmalı 90..60..90

yok ya bu söz yanlış oldu özürdileim

gerçek bir yönetici duygularıyla değil kurallarıyla yaşamasını bilmeli

iyi forumlar

v

sevgili gülüm sen çok iyi bir uslup ve çok iyi niyetli bir arkadaşımızsın bu nu kabul ederekten seni eleştirme yönünde gülümü eleştir sayfasına bir şey yazmamış bulunuyorum

fakat burada bayx arkadaşımız haklı bence ismi malum olan kişinin yazmış olduğu mesajı tamamen silmiş olup banlamanız gerekmekteyken siz iyi niyetinizle küskünlük olmaması için kararsız kaldınız fakat şunu bilmenizi isterimki
yöneticiler duygularıyla karar veremazler .

ben o malum kişinin gitmesine üzüle bilirm fakat siz üzülemezsiniz çünkü ben bu forumu bir kitaplık gibi görüyorum buradaki arkadaşlarımın her birini ayrı bir kitap gibi görüyorum ve herbirini ayrı ayrı okumak isterim çünki hepsi ayrı bir yazar ayrı bir kültürdür benim için .
fakat okuduğum kitapta adult sayfaları var ise burda siz yani kütüphane yöneticisi devreye girmelidir yanlış kitapları seçip atmalıdır

siz kitapları çok sevdiğinizden olsa gerek hiç birini atamıyorsunuz atsanız bile üzülüyorsunuz

gerçek bir yönetici duygularıyla değil kurallarıyla yaşamalı derim

bir admine sordum bu kişi bu uslupta yazı yazmış ne yapmalıyım diye admin bana

yazılarda küfür veya direk hakaret yok .

hakaretli bir durum olursa sen veya o hiç farketmez kovarım demişti

tarafsızlığın en büyük ifadesi olduğuna inanıyorum..........

yazılanları okumadım kötü sözler yazmış olabilir tahminen sgor arkadaşımızın değiştirdiğini düşünüyorum.... onada buradan teşekkür ediyorum....

ve diyorumki gerçek bir yönetici Angelina Jolie gibi olmalı 90..60..90

yok ya bu söz yanlış oldu özürdileim

gerçek bir yönetici duygularıyla değil kurallarıyla yaşamasını bilmeli

iyi forumlar

v

Dostum bayan yöneticilerimizin 90-60-90 ölçülere sahip ve Angelina Jolie'den daha güzel olduğunu düşünüyorum(Klavyem yağ oldu valla parmaklarım yağ içinde yazıyorum:Cachondon:) doğru bir tez seninki ama bayan faktörünü ayırmalıydın erkek yöneticilerimizde Bradd Pitt olssun onun kadar yakışıklı yöneticilerimizde var yani?Ama ortaya ölçülü konuşman yanlış anlaşılabilir..:Cachondon:

Dostum bayan yöneticilerimizin 90-60-90 ölçülere sahip ve Angelina Jolie'den daha güzel olduğunu düşünüyorum(Klavyem yağ oldu valla parmaklarım yağ içinde yazıyorum:Cachondon:) doğru bir tez seninki ama bayan faktörünü ayırmalıydın erkek yöneticilerimizde Bradd Pitt olssun onun kadar yakışıklı yöneticilerimizde var yani?Ama ortaya ölçülü konuşman yanlış anlaşılabilir..:Cachondon:

dostum tam konuyu yazıyordum bir başka forumdada Angelina Jolie den söz ediliyordu

ordan aklımda kalmış yanlışlıkla konuşmuşum lafım meydana değil hele süpermeydana hiç değil

sendende hiç bir şey kaçmıyor dostum.