Flörtler başarılı bir evliliğin işareti olur mu?

Uzun süreli flörtten sonra yapılan evliliğin başarı şansı yüksekmi? Yoksa uzun süreli flört de etsen evlendikten sonra kişilerin davranışlarında değişiklik oluyormu?

bence evlilik kesinlikle başka bir katagori.insanlar değişir demiyorum ama bakış açısı değişebiliyor.uzun süreli çıkma çoğu zaman başarısız bir evlilik yada evliliğe gitmeden ayrılmayla sonuçlanabiliyor.tanımanın zamanı yok ama insan bıkabiliyor.bence en sağlıklısı uzun sürmeyen bir tanıma dönemi ve karar verebilme..

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
evet katılıyorum size uzun süreli ilişkiler bence uzun ömürlü olmaz,kısa süreli bi tanıma daha sağlıklı...

Ben eşimle 5 ay flort doneminden sonra evlendim.Bence hiç alakasıda yok uzun yada kısa karşılıklı davranış,sevgi,saygı,birbirinin fikirlerine saygı gosterme...yada bunlarda değildir belki çiftler birbirini çok seviyorsa bitmez.

Ben eşimle 9 sene oldu evleneli ve ben eşimi hala heyecanla beklerim,günde kaç kez arar telefonla.Bütüngün süpermeydanın başındayım ve bilir eşim yine bişey demez.Kısacası insan karşısındakini çok seviyorsa sevgisi gerçekse bitmez bikaçsenede.Ve hiçbirşeyde bahane olamaz sevginin bitmesi için..