peygamber olduğunu idda eden şahsın iddiaları

bir tv kanalında peygamber olduğunu idda eden şahsın iddialarını duyunca çok şaşıracaksınız.
medya şarlatanı için yazı aynı zamanda seslendirilmiştir.

Dr_Max

Uzaklaştırıldı
varya bunu alıcan ele kirbit kutusu gibi kücük kücük kesicen ibret olsun diye öldürmicen süründürücen

abi bunun gbileri öldürmek caizmidir sizce.dinde şeriat konunları işler ya bunun kolunu bacağını kessek günah olmaz heralde

abi bunun gbileri öldürmek caizmidir sizce.dinde şeriat konunları işler ya bunun kolunu bacağını kessek günah olmaz heralde
Allahın verdigi canı sadece Allah alır.Dinimiz Kimseyi Oldurmeyi emretmiyor.Bunun gibi sarlatanlar gecmistede vardı simdide var gelecektede var olacak.Kotuyu gorecegiz ki İyinin kıymetini bilelim.Belkide Allah bunun gibi sarlatanları bizleri sınava cekmek icin gondermistir.gereklidir bunu bilemeyiz

doğru insan oğlu çabuk öfkelenir.bu adamın yolundan gitmeye çalıştığım bir zatla kendisini aynı kefeye koyuyor.ama sözlerim çok yanlış farkındayım.bir müslüman olarak inançsız birinden daha farklı davranmamız gerekiyor.

Dr_Max

Uzaklaştırıldı
yok yok oturucan sandalyeye bunu ekmek keser gibi kesicen ben yaparım gunahı benim boyynuma gözümü bile kırpmam ızgaralık yaparım bunun gibilerini
bi yakalarsam ...

[email protected]

Eski Üye
varya bunu alıcan ele kirbit kutusu gibi kücük kücük kesicen ibret olsun diye öldürmicen süründürücen
Bunun gibiler cok arkadaslar biri kaybolup biri cikiyor gecen gun ben peygamberim diyen baska birinide amerikan televizyon'lari yayinladi..bencede oldurmeyip surundurecenki bunun gibilere ve bundan sonrakilere ornek olsun....ve hicbiri boyle Yuce bir insanla kendini ayni seviyede tutmasin..